kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 07-07-2020, 21:21
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 936
Domyślnie

Warto też pamiętać, najlepiej od razu po zakupie nowego telefonu, o prawidłowym dbaniem o niego. Chyba najłatwiejsza czynność a nawet nie wiecie jak ważna to czyszczenie niepotrzebnych danych, tutaj macie co i jak https://panwybierak.pl/blog/czyszcze...h-i-aplikacji/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 08-07-2020, 20:29
Kandice's Avatar
Kandice Mężczyzna Kandice is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 115
Domyślnie

A wiecie może coś na temat wymiany baterii w iPhonie ? W moim telefonie niestety bateria ledwo zipie dlatego chciałbym ją wymienić. Dużo dobrego od mojego brata słyszałem o tej firmie. Ponoć wymieniają oni baterię w większości modelów iPhona. Warto się na nich zdecydować?
__________________
Są takie rzeczy, które bez względu na to, jak bardzo ich pragniemy, nie mogą się wydarzyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 12-07-2020, 19:41
zuluska zuluska is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 54
Domyślnie

Ja mam aktualnie alcatela 3L 2020, jest u mnie od paru miesięcy. Działa dobrze, używam na co dzień do neta, mam sporo różnych aplikacji i wszystk działa płynnie a aparat ma mega.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 03-08-2020, 19:25
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 519
Domyślnie

Tutaj https://mimarkt.pl/telefony-redmi/redmi-8/ jest namiar na sklep, w którym można znaleźć naprawdę ciekawe telefony. Wybór jest spory, więc każdy z powodzeniem znajdzie tam coś dla siebie. Trzeba zawsze patrzeć na stosunek jakości do ceny, aby wybrać dobry sprzęt i nie przepłacić za biego. To jest ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 05-08-2020, 06:09
Demolizz Demolizz is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 92
Domyślnie

Faktycznie redmi 7 albo 8 to dobry wybór, ewentualnie Samsung Galaxy A20e. Obecnie kosztuje około 700 zł, jeżeli się nie myle to w play 750 zł kosztuje bez abonamentu. Jest to dobry telefon w danej cenie, jest lekki, bateria nie jets najgorsza. Zdjęcia w porządku, są 2 tylnie kamery o różnym zbliżeniu i jest to najtańszy telefon z szerokokątnym obiektywem.I co jest dla mnie dużym plusem to fakt, że są sloty na 2 karty sim i także slot na dodatkową pamięc a także NFC
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 09-09-2020, 10:56
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 324
Domyślnie

Do takiego telefonu warto również pomyśleć o dobrej jakości akcesoriach polecam te marki Hama mają w ofercie duży wybór ładowarek bezprzewodowych polecam https://pl.hama.com
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 30-09-2020, 20:20
magnolia's Avatar
magnolia magnolia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 32
Domyślnie

Ja polecam się zorientować w modelach huawei w tej cenie. Tanie telefony huawei możesz znaleźć na portalach ogłoszeniowych, na przykład pokato. Ja właśnie tam upolowałam nowiutki telefon dla mojej córki. Wystarczy dokładnie przejrzeć ogłoszenia, a sporo można zaoszczędzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 09-01-2024, 18:40
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 027
Domyślnie

Witam wszystkie osoby, które są zainteresowane tematem naszej rozmowy. Jeżeli chcecie zadbać bezpieczeństwo Waszych dzieci, to osobiście polecam Wam sprawdzić oferte firmy, która zajmuje się zakładaniem podsłuchy telefonu .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.