kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #131  
Stary 14-11-2019, 14:06
Ouqwd54 Ouqwd54 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 1
Domyślnie

trzeba o nie dbać podczas ciązy.

Ostatnio edytowane przez Ouqwd54 : 23-01-2020 o 06:34.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #132  
Stary 15-11-2019, 09:38
fashionistka fashionistka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 14
Domyślnie

Hej
Ja po ciąży mam straszny problem z rozstępami. Może znacie jakiś skuteczny zabieg na rozstępy, który pomógłby mi się ich pozbyć lub chociaż zmniejszyć ich widoczność? Z góry dziękuję za pomoc!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #133  
Stary 15-11-2019, 13:46
Agi000 Agi000 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 35
Domyślnie

Jak pragniesz się dowiedzieć na owy temat więcej to polecam spojrzeć sobie na blog - http://olssoncosmetic.pl . Według mnie w tym miejscu odszukasz najbardziej interesujące informacje odnośnie tego problemu. Według mnie centrum solidnej wiedzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #134  
Stary 21-11-2019, 10:00
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

Ja tez po 2giej ciąży zdecydowałam się na operacje powiększania biustu. Teraz jestem szczesliwa posiadaczką nowych piersi, które wyglądają niezwykle naturalnie i tak symetrycznie. Tu na pewno duże znaczenie ma jakość implantów, ja postawiłam na kultowe już Mentory i to była najlepsza z możliwych decyzja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #135  
Stary 22-11-2019, 15:02
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Uważam, że moje ciało po ciąży było zdecydowanie ładniejsze niż przed ciążą poza jednym małym szczegółem - piersiami. Piersi całkowicie straciły kształt i optycznie się zmniejszyły. To był mój problem do niedawna, bo jakiś czas temu udałam się do kliniki ze strony: http://klinikagrzesiak.pl/ na powiększenie piersi. Efekt mnie oszołomił, a Pani doktor spisała się na medal, bo już od chwili przyjęcia mnie do gabinetu zrobiła na mnie świetne wrażenie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #136  
Stary 23-11-2019, 10:54
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Też się zastanawiam jak to bedzie po ciazy.... jestem w 10 tygodniu dopiero ale im wiecej czasu mija tym bardziej sie martwie ze moja uroda po urodzeniu dziecka nie bedzie juz taka jak przedtem. Czytam na blogach takich jak https://migliori-integratori.it/aliv...-alla-schiena/ o różnych zelach i kosmetykach ale nie rozwiewa to moich watpliwosci. Jak Wy moje drogie wygladacie po ciazy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #137  
Stary 23-11-2019, 19:45
Bulka Bulka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Jest to jak najbardziej możliwe, tylko wymaga samozaparcia. Co ciekawe, karmienie piersią może pomóc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #138  
Stary 25-11-2019, 15:48
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Po ciąży najwięcej kobiet boryka się z rozstępami. Niestety nie jest łatwo z nimi walczyć. Najlepszą bronią są zabiegi medycyny estetycznej, o których więcej poczytacie na stronie kliniki Neonia w Krakowie: https://neonia.com.pl/problem-zabieg...nie-rozstepow/. Wiele kobiet bardzo chwali to rozwiązanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #139  
Stary 29-12-2019, 21:47
aloha39 aloha39 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 165
Domyślnie

mi strasznie po ciąży przeszkadzał cellulit,dlatego wybrałam się na falę uderzeniową do kliniki dermed do Krakowa, ten zabieg naprawdę przynosi bardzo fajne efekty, nawet najbardziej zwłókniały cellulit zostanie usunięty
Odpowiedź z Cytowaniem
  #140  
Stary 30-12-2019, 16:54
pamiec pamiec is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 66
Domyślnie

Myślę, że podczas ciąży ważymy więcej dlatego nacisk na stopy jest większy. Może powstać odcisk na stopie, który niekiedy trudno leczyć. Odciski to problem nie tylko estetyczny. Nieleczone niepotrzebnie przysparzają bólu, a czasem także powodują stan zapalny. Zazwyczaj przyczyną powstawania odcisków są niewygodne buty – za ciasne albo zbyt luźne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.