kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Zakupy
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-05-2015, 12:12
Kera1288 Kera1288 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Miasto: Warszawa
Posty: 10
Domyślnie Własny biznes

Witam Wszystkich Właśnie otwieram mały sklepik odzieżą. Chciałabym mieć rzeczy w różnych przedziałach cenowych. Tak żeby zachęcić wszystkie panie. Mam już dostawcę rzeczy z wyższej półki, teraz szukam kogoś tańszego. Jakaś hurtownia taniej odzieży? Nie musi to być hurtownia stacjonarna, może to być hurtownia internetowa. I tak będę zamawiać sporo rzeczy i będzie wygodniej kiedy towar od razu przyjedzie prosto do sklepu. Może ktoś poleci jakiś dobry adres? Będę wdzięczna i zaproszę na zakupy za jakimś rabatem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 22-05-2015, 15:27
ShelaEuro83 ShelaEuro83 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 11
Domyślnie

Poszukaj w sieci, bo takich hurtowni jest całkiem sporo i jak już znajdziesz taką hurtownię to warto na próbę zamówić kilka sztuk ubrań, by ocenić ich jakość.. Zawsze można się też przejechać do siedziby takiej hurtowni i zobaczyć, jak wyglądają ubrania pod względem jakości.. Myślę, że warto to sprawdzić, bo jak zamówimy dużą partię to będzie kiepsko;/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-05-2015, 20:56
Willia80 Willia80 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 9
Domyślnie

wszystko zależy od tego w jakiej miejscowości ma być ta hurtownia odzieżowa, bo przecież przez pół Polski nie chcesz wieźć towaru do Twojego sklepu... możesz też poszukać informacji o hurtowaniach na internecie, może sama znajdziesz taką która będzie odpowiadała Twoim wymaganiom, ewentualnie popytaj znajomych, którzy mają podobny biznes powodzenia

Ostatnio edytowane przez Willia80 : 09-07-2015 o 11:05.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-05-2015, 22:26
Kera1288 Kera1288 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Miasto: Warszawa
Posty: 10
Domyślnie

Znalazłam w sieci hurtownię - megabrand. Ceny w miarę przystępne, właśnie z tej niższej półki. Macie rację, zamówię kilka rzeczy na próbę i się zorientuję jakie one są. Jechanie przez pół Polski dla kilku bluzek czy spódnic nie ma najmniejszego sensu, chyba nie po to ktoś wymyślił kurierów, żeby samemu jeździć mam nadzieję, że wszystko wypali
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-05-2015, 23:32
InterDong2095 InterDong2095 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 9
Domyślnie

Nie jestem przekonana, czy mieszanie ubrań z górnej półki i tańszych jest dobrym pomysłem. Po pierwsze mając drogie ubrania tańszymi jakby obniżasz standard swojego sklepu, przez co więcej osób może sobie pozwolić na zakupy. Dla osób, które lubią bardziej luksusowe ubrania będzie to równoznaczne ze spadkiem prestiżu. Wiem, że to dziwnie brzmi, ale sprzedawanie wszystkiego na raz nie jest dobrym modelem biznesowym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 28-05-2015, 23:43
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Ja też myślę, że takie przemieszanie nie jest dobrym pomysłem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 26-08-2015, 09:58
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Masz już otwarty ten biznesik? Jaki jest Twój sposób na motywację pracowników? Moja znajoma zastanawia się nad wprowadzeniem takich kart podarunkowych dla dzieci http://www.edenred.pl/pl/karty-podarunkowe-dla-dzieci Chodzi o to, że nie musiałaby wtedy kupować paczek na święta, tylko każdy pracownik dostałby pewną kwotę na dziecko na tą kartę i mógłby mu kupić ubrania do szkoły, czy zrobić wyprawkę, itd. Nie musiałby by być to słodycze raz do roku. Jakie jest Wasze zdanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 17-09-2015, 11:24
Yuki's Avatar
Yuki Yuki is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 8
Domyślnie

Mieszanie jakościowe ubrań rzeczywiście nie jest dobrym pomysłem. Powinnaś zadecydować, do jakich pań chcesz trafić i kto będzie Twoim rynkiem zbytu, a tak sama sobie utrudniasz sprawę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-09-2015, 17:09
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Mam własną firme w podobnej branży i powiem jedno- plaga kradzieży to jakaś masakra. Nie mam zamiaru tego tolerować i zastanawiam sie nad monitorowaniem sklepu. Szukając w sieci znalazłam to http://www.avicon.pl/produkty.html i mam wrażenie że to najlepszy wybór. Stawiam na nowoczesność
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 17-05-2016, 17:51
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Jesli chcesz prowadzić sklep internetowy to bardzo może ci pomóc darmowe oprogramowanie e-commerce Pasejo - http://pasejo.pl/
Dzięki niemu utworzysz sklep i będziesz go mogła bez problemu prowadzić. Zaoszczędzi ci to sporo czasu nerwów i pieniędzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:17.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.