kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 21-01-2018, 07:21
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 229
Domyślnie

Depilacja laserowa ma same zalety. Kiedyś miałam straszny problem z nadmiernym owłosieniem na nogach. Za namową koleżanki zdecydowałam się na zabiegi laserowe laserem Light Sheer Duet w Vici Clinic w Krakowie. To była najlepsza decyzja w moim życiu. Od tamtego czasu mam święty spokój.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 23-01-2018, 11:08
borbo borbo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 436
Domyślnie

a czego się bać dziewczyny ?? Jeśli naprawdę chcecie sobie poprawić samopoczucie to nie widzę problemu żeby się ograniczać, zwłaszcza,jak mamy ogromne kompleksy.... Ja sama poprawiłam sobie owal twarzy w klinice https://mediartclinic.pl/ i do tego robiłam jeszcze lipolize laserową, wiec jestem szczęśliwa i zadowolona i lubię na siebie w końcu patrzeć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 25-01-2018, 11:42
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Uważam, że wszystko jest dla ludzi. Warto korzystać z dobrodziejstw medycyny XXI wieku. Trzeba tylko wybierać zaufane miejsca i zaufanych lekarzy. Dlatego polecam zapoznać się z ofertą kliniki Neo Beauty w Łodzi: http://neobeauty.pl/. Jestem pewna, że efekty spełnią Wasze oczekiwania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 27-01-2018, 06:32
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 229
Domyślnie

Depilacja laserowa to najlepsza możliwa opcja. W zeszłym roku zrobiłam sobie zabiegi depilacji laserowej na łydki w Vici Clinic w Krakowie, do dziś włoski nie odrastają. Mam święty spokój. Zabiegi nie bolały więc tego też nie musicie się obawiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 30-01-2018, 00:45
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Ja również uważam, że wszystko jest dla ludzi. Jeśli ktoś potrzebuje zabiegu z zakresu medycyny estetycznej, to jak najbardziej! Jeśli oczywiście wszystko jest z umiarem. Warto też podkreślić to, że szukamy tylko sprawdzonych lekarzy. Osobom z Krakowa mogę polecić klinikę SCM estetic, która jest świetna i ma bardzo dobre opinie!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 11-02-2018, 09:28
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie

Polecam zabiegi depilacji laserowej wykonywane w Vici Clinic w Krakowie na ul. Św. Sebastiana. Bardzo profesjonalne podejście do klienta. Zabiegi wykonywane są za pomocą lasera Light Sheer Duet, dzięki czemu są praktycznie bezbolesne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 14-02-2018, 09:22
gatsby gatsby is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 048
Domyślnie

Jeszcze nie miałam okazji korzystać z takich zabiegów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 18-02-2018, 08:34
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie

Depilacja laserowa jest bardzo wygodna. Nie ma znaczenia jaka pora roku - nie muszę o nic się martwić Byłam w Vici Clinic w Krakowie i zdecydowałam się na pachy oraz łydki. Kilka zabiegów i z głowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 19-02-2018, 11:53
kinnia kinnia is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 725
Domyślnie

Ja sama miałam juz okazję korzystać z zabiegów medycyny estetycznej i uważam, że warto Grunt to sprawdzone miejsce i doświadczona kosmetyczka, która zna się na rzeczy. Ja chodzę do COCO-TIME we Wrocławiu. Pracują na nowoczesnym sprzęcie, mają szeroką i rozbudowaną ofertę na tego typu zabiegi. Można wykonać u nich m.in zabiegi z wykorzystaniem lasera CO2 a nawet wampirzy lifting
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 30-03-2018, 14:04
Kasieńka21 Kasieńka21 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 1
Domyślnie

Jeśli rozważacie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej w Warszawie to tylko Forever Young ze względu na wiedzę i podejście dr Ziemczyka. Efekty zadowalające, a przede wszystkim poczujecie się wtajemniczone w cały proces. Zabieg będzie przebiegał w miłej atmosferze i będzie całkowicie bezpieczny. Polecam zwłaszcza mezoterapię igłową
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.