kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 18-08-2020, 13:10
angie707 angie707 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 286
Domyślnie Księgowość

Dziewczyny, potrzebuje kogoś kto ogarnie mi księgowość łódź, ewentualnie okolice, mogę dojeżdżać, zależy mi po prostu na długiej współpracy i rzetelności. Znacie kogoś??
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 18-08-2020, 14:09
agatka737399 agatka737399 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 244
Domyślnie

W Łodzi niestety nie znam nikogo, ale jakbyś się kiedyś planowała przenieść w okolicę stolicy to polecam biuro rachunkowe Gama, naprawdę pełny profesjonalizm i świetna współpraca
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 18-08-2020, 14:16
Miriam33 Miriam33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 994
Domyślnie

O, biuro rachunkowe Gama również mogę polecić. Naprawdę przyjemnie się z nimi pracuje i nie ma co narzekać, świetni są!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 20-08-2020, 07:07
cincin cincin is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 202
Domyślnie

Sądzę, że jak dobrze popytasz czy poszukasz w internecie to na pewno znajdziesz dobre biuro rachunkowe. W każdym bądź razie ja szukam w necie i tak udało mi się trafić na tę stronkę https://intaxo.pl/biuro-rachunkowe-skarzysko-kamienna dzięki której mam namiary na kilkanaście bardzo dobrych biur rachunkowych. Także weź sobie sprawdź tę stronę bo być może w Twojej okolicy także tam znajdziesz
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-08-2020, 18:37
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

Ja niestety nie jestem w stanie podpowiedzieć nic konkretnego w tym temacie, ale poczekam na wypowiedzi innych forumowiczów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 06-09-2020, 00:27
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

eśli poszukujecie gdzie może być najlepsze biuro księgowe w Gliwicach to koniecznie zapoznajcie się z ofertą http://ksiegowy.gliwice.pl/ > ta księgowość Gliwice realizowana jest na najwyższym możliwym poziomie. biuro prowadzi doświadczony doradca podatkowy - dzięki temu świadczą także takie usługi. Cały zespół skompletowali tak by każda usługa bez względu na rodzaj była wykonywana na tak samo wysokim poziomie. Poza szerokim zakresem obowiązków mają też atrakcyjne ceny usług, zawsze działają terminowo. Do każdego klienta podchodzą indywidualnie i angażują się w każde zlecenie na 100%. Szczegółowy zakres usług jakie świadczą można zobaczyć na stronie.

Ostatnio edytowane przez starla : 06-09-2020 o 00:32.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 08-11-2020, 12:03
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

W przypadku dobrego programu do księgowości to tutaj jak najbardziej mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na program do fakturowania Ksiegowosc24 Faktura Vat Standard 2020 i spełnia swoje zadanie w stu procentach. Jednocześnie jest w pełni stabilny w działaniu, brak problemów z ogarnięciem obsług również dodatkowych funkcji tzw. małej księgowości i pełna pomoc podczas wdrażania programu do firmy oraz w razie wątpliwości szybko udzielają skutecznej odpowiedzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 26-11-2020, 19:51
Litawor2891 Mężczyzna Litawor2891 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 1
Domyślnie

Właśnie mnie interesuje usługa księgowa ale nie mam pojęcia, która księgowa zajmuje się profesjonalnie księgowością dla firm. Nie mam pojęcia na co zwracać uwagę podczas szukania księgowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 01-12-2020, 22:06
Majka33 Majka33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 170
Domyślnie

Pytanie tylko, czego konkretnie potrzebujecie? Ja na pewno mogę Wam zasugerować, byście postawili na jak najlepsze usługi księgowe. To może być dla Was ogromnym ułatwieniem w kontekście kontaktów z Urzędem Skarbowym. Najlepiej zajrzyjcie do https://ask-finance.pl/ i sprawdźcie to biuro rachunkowe katowice. Dzięki takiej współpracy będziecie mieli pewność, że nie zapłacicie więcej podatku niż powinniście. Właśnie dlatego warto zawsze pamiętać, by zwracać uwagę na kwestie księgowe, bo to w każdym biznesie ważna rzecz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 08-12-2020, 12:32
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 386
Domyślnie

Wiele firm zatrudnia biuro rachunkowe, by ogarniało sprawy związane z księgowością.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:57.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.