kobiety.net.pl   
Strona g³ówna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Zwi±zki   ¯ycie   Klub  


Wróæ   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa u¿ytkownika
Has³o
Zarejestruj siê FAQ Blogi Galerie U¿ytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek Wygl±d
  #1  
Stary 02-06-2021, 19:12
Irek124141 Mê¿czyzna Irek124141 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2021
Posty: 1
Domy¶lnie inteligentny dom

Witam, nie wiesz czy warto budowaæ dom inteligentny? Z tego co wiem inteligentny dom ma mnóstwo fajnych rozwi±zañ. Np. dom mo¿e zostaæ wyposa¿ony w czujnik wilgotno¶ci, który zwiêksza obroty rekuperatora, gdy podnosi siê wilgotno¶æ. Wiedzieli¶cie co¶ na temat inteligentnych domów?
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-08-2021, 06:13
Noria Noria is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2018
Posty: 214
Domy¶lnie

Bardzo fajna sprawa takie inteligentne systemy. My te¿ korzystamy z tego typu rozwi±zañ, które u nas wdra¿a³a firma Salus Controls. Firma jak najbardziej godna polecenia zajmuje siê t± tematyk± od lat, tworz±c produkty, które maj± w maksymalny sposób ograniczaæ strat zu¿ywanej energii. Warto zajrzeæ na ich stronê - https://salus-controls.pl/ i zapoznaæ siê z tym co konkretnie oferuj± bo jest to temat ciekawy i do¶æ obszerny.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #3  
Stary 04-08-2021, 11:12
aleks454 Mê¿czyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domy¶lnie

Z jakich rozwi±zañ korzystacie w Waszym domu? Co s±dzicie o elektornicznym otwieraniu drzwi?

og³oszenia towarzyskie
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-09-2021, 16:34
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domy¶lnie

Mnie do inteligentnego domu bardzo przekona³o to ¿e zawsze po wyj¶ciu do pracy czy gdziekolwiek mogê mieæ pewno¶æ, i¿ rolety s± zas³oniête, a alarm w³±czony. W naszym przypadku ca³a instalacja inteligentnego domu zosta³a zaprojektowana przez firmê ttps://smartready.pl/ Z perspektywy czasu uwa¿am, ¿e by³a to ¶wietna decyzja.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #5  
Stary 21-02-2022, 23:23
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 347
Domy¶lnie

Je¶li o mnie chodzi, to ostatnio poszukiwa³am jakiego¶ dobrego sklepu, który mia³by w asortymencie miêdzy innymi drzwi Stobrawa Przyznam szczerze, ¿e bardzo ciê¿ko by³o mi znale¼æ jakie¶ atrakcyjne propozycje, wiêc liczê na to, ¿e wy mi co¶ zaproponujecie. Nie ukrywam, ¿e by³abym bardzo wdziêczna
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #6  
Stary 26-02-2022, 19:07
Tymoteusz1 Mê¿czyzna Tymoteusz1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2022
Posty: 276
Domy¶lnie

Mamy XXI wiek, wiêc wykorzystanie nowoczesnych systemów przy budowie domu, mog³oby byæ jak najbardziej korzystne. Sam czyta³em na ten temat wiêcej na stronie https://www.go-safety.pl/inteligentny_dom i zastanawiam siê, które spo¶ród tych rozwi±zañ warto wzi±æ pod uwagê. W koñcu skoro mo¿na stworzyæ wygodny dom, to czemu tego nie zrobiæ?
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-03-2022, 23:59
karo karo is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 714
Domy¶lnie

Mój dom budowany by³ lata temu ale m±¿ jak najbardziej jest za wprowadzaniem nowoczesnych, inteligentnych rozwi±zañ dlatego sporo ju¿ w nim przerobili¶my. Korzystamy z wielu urz±dzeñ od https://tatarek.com.pl/automatyka - sterowniki do rolet, do kominka, tak aby ¿y³o siê wygodniej i nie trzeba by³o nad wszystkim czuwaæ osobi¶cie. To i oszczêdno¶æ czasu i pieniêdzy.
Odpowied¼ z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-03-2022, 11:57
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 027
Domy¶lnie

Inteligentny dom to ¶wietne rozwi±zanie, jednak do¶æ kosztowane.

whiteart.pl/identyfikacja-wizualna
Odpowied¼ z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzêdzia w±tku Przeszukaj ten w±tek
Przeszukaj ten w±tek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygl±d

Zasady pisania postów
Nie Mo¿esz: tworzenie nowych w±tków
Nie Mo¿esz: odpowiadanie na posty
Nie Mo¿esz: wys³anie za³±czników
Nie Mo¿esz: edytowanie swoich postów

vB code jest W³.
U¶mieszkiW³.
kod [IMG] jest W³.
kod HTML jest Wy³.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.