kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Wnętrza
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-05-2015, 19:25
SANTANA2921 SANTANA2921 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 12
Domyślnie stylowe drzwi do nowego domu

Witajcie, jestem wygodnicką osobą, ale też już mi się śpieszy, kończymy z mężem wykańczanie domu i chcemy w sieci znaleźć fajne drzwi, orientujecie się i macie namiary na stronę gdzie producent drzwi ma ofertę i wszystkie dane swoje i ofertę ? doradźcie, piszcie jak coś wiecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 16-05-2015, 09:03
anneczka anneczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 8
Domyślnie

Witaj. Myślę, ze w internecie jest tyle firm, ze naprawdę znajdziesz coś co bedzie odpowiadalo Twoim oczekiwaniom. Kwestia tylko wejść w wyszukiwarke i trochę czasu przeznaczyć na analizowanie ofert :].
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-05-2015, 18:14
kubarejs kubarejs is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Witaj, tylko jakie szukasz drzwi? Czy takie zewnętrzne czy może jednak wewnętrzne do pomieszczeń? Jeśli zewnętrzne to ja jednak polecam antywłamaniowe, bo są najbezpieczniejsze. A co do drzwi wewnątrz domu czy mieszkania to najbardziej lubię przesuwane/rozsuwane. Są bardzo wygodne, ładne i eleganckie. Sprawdzają się w każdym pomieszczeniu. Poszukaj w necie, prawie każdy nowoczesny producent drzwi oferuje szeroki asortyment, jeśli chodzi o rodzaje i przeznaczenie drzwi.

Ostatnio edytowane przez kubarejs : 20-05-2015 o 18:20.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-05-2015, 19:43
Lottie2989 Lottie2989 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 10
Domyślnie

dokładnie nie określiłaś jakich drzwi szukasz. Przejdź się po okolicznych sklepach pooglądaj co oferują. Poproś sprzedawców o katalogi i już masz możliwość pooglądani jakie są drzwi. Nie musisz nawet w internecie szukać. Wybierz interesujący model i wtedy wejdź do internetu i poszukaj w jakich cenach są te drzwi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-05-2015, 19:43
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Ja bym proponowała Ci ten sklep http://www.drzwidladomu.com.pl/ Mają bardzo bogatą ofertę do tego przystępną cenę. Naprawdę jest w czym wybierać. Można też zamówić dodatkowo montaż drzwi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 04-09-2015, 09:41
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 935
Domyślnie

Jeżeli chodzi o wewnętrzne drzwi, to ostatnio mi została polecona ta firma http://www.klaczak.com.pl/ i podobno robią bardzo fajne nowoczesne drzwi składane. Jeżeli poszukujesz takich, to może warto się do nich odezwać. Na stronie znajdziesz jakieś przykładowe drzwi i może coś tam sobie z ich asortymentu wybierzesz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 19-09-2015, 15:51
Zuza Zuza is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 54
Domyślnie

My kupiliśmy w Voxie z montażem.To wyszło sporo taniej i przynajmniej było z czego wybierać .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 24-09-2015, 20:53
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Mnie się podobają drzwi z Gerdy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 27-09-2015, 12:40
Yagna Yagna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 235
Domyślnie

A mi Interdoor i Vox, dlatego u nas się na nie zdecydowaliśmy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 17-12-2015, 19:22
małgorzata4's Avatar
małgorzata4 małgorzata4 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja polecam zamawiać takie drzwi, szczególnie wejściowe u producenta, tylko i wyłącznie, polecam sprawdzonego, u którego my braliśmy swoje drzwi: http://www.moric.pl/producent_drzwi. Najlepiej, żeby one były robione na miarę, bo ostatnio mojej koleżance cały przedpokój zalał... deszcz, bo drzwi nie były dopasowane i pomimo uszczelek deszcz tak zacinał, że przez noc całe pomieszczenie było zalane... Raz a dobrze zamówić u profesjonalnego producenta i temat jest z głowy:-)
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.