kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 18-07-2015, 08:40
karolalola karolalola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Są takie jakby to dokładnie nazwać... powiedzmy- hustawkoławki, mają wielkość ławeczki, cała rożnica polega na tym, że są przymontowane do stelaża i można się na nim lekko bujać. Ale z takich fajnych rzeczy możesz pomysleć jeszcze o hamaku. Jest całkiem wygodny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 18-07-2015, 08:43
karolalola karolalola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Cytat:
Napisał janastazy
Ja właśnie jestem w ciąży i wybrałabym zdecydowanie huśtawkę. Dodatkowa rozrywka przy siedzeniu na tarasie. Choć w sumie ławka też byłaby przydatna. Musisz sama zadecydować, co jest dla Ciebie lepsze i praktyczniejsze. Ale ja zdecydowanie wybieram huśtawkę.
No oczywiśccie tak, hamak ktory tutaj tak z lekką nutką niesmiałości proponuję nie nadaje się dla kobiet w ciąży od powiedzmy jakiegoś szóstego miesiąca , albo i nawet wcześniej. Osoby otyłe też nie będą się czuły na nim zbyt komfortowo, od wejścia począwszy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 22-07-2015, 12:11
Domicelax Domicelax is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja myślę, że dobrym rozwiązaniem jest huśtawka z siedzeniem szerokim, jak ławka. Zmieści się na niej kilkoro dzieci albo troje dorosłych. Ja miałam to szczęście, że mój tata potrafi robić takie rzeczy. Huśtawka jest zrobiona z gałęzi i konarów z naszego ogrodu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 25-07-2015, 00:01
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

Jak masz dzieciaki to pomyśl też o placu zabaw. Żeby nie było samej huśtawki, bo patrząc po cenach na stronie http://sun-plus.pl to naprawdę się opłaca. Wiem, że kilka lat temu to było drogie, a dziś w takich cenach można to nabyć. Pytanie tylko czy masz taką potrzebę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 30-07-2015, 08:28
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Przecież wiadomo, że nie chodzi o taką małą jednoosobową huśtawkę... tylko raczej taka bujaną kanapę na 2-3 osoby. Więc przytyki w stylu "Takie myślenie tylko może mieć jakaś nierozsądna dziewczyna lub kobieta w ciąży" są zbędne :P
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 03-08-2015, 13:48
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

ja bym w sumie wolała huśtawkę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 15-09-2015, 10:22
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Nie jestem przekonana do huśtawek ani żadnych mebli, króre stoją na stałe w ogrodzie. Kiedyś miałam huśtawkę ale cała mi pordzewiała i teraz nie mam zamiaru wydawać pieniędzy na nowo, choć lubię huśtawki, hamaki i ławeczki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 16-09-2015, 13:19
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie

Zdecydowanie huśtawka... poza krzesłami dobrze jest mieć coś na czym można się bujać i zdrzemnąć po południu i wcale nie będzie rdzewieć jeśli się użyje Nanoprotech z serii do ogrodu i mówię to z własnego doświadczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 19-08-2016, 16:12
MariaSC MariaSC is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 176
Domyślnie

A co powiecie na takie akcesoria do ogrodu jak oni oferują- http://www.komserwis.pl/pl/
Podobają się Wam takie w takim stylu?
W sumie to coraz więcej osób wybiera takie nowoczesne i proste akcesoria, które za razem mogą pełnić formę rzeźby w ogrodzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 03-01-2021, 20:46
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 519
Domyślnie

Warto sprawdzić ile mamy miejsca i przede wszystkim postawić na sprawdzone i funkcjonalne rozwiązania. Jeśli chodzi o ławki, to na pewno tutaj https://www.lawkaogrodowa.pl/lawki-bez-oparcia warto sobie zerknąć. Mają tam bowiem w ofercie wiele ciekawych i praktycznych propozycji dopasowanych do różnych potrzeb. Być może coś wam się tam spodoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:24.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.