kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #81  
Stary 01-12-2020, 11:17
noemi noemi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 538
Domyślnie

Myślę, że najważniejszy jest balans. Zdrowa dieta plus czasami delikatne ustępstwa. Ja np. bardzo zwracam uwagę na świezość produktów. Niestety nie zawsze mam czas by gotować codziennie nowy obiad i jak dzień wcześniej coś ugotuję to pakuję do pojemników próżniowych. Mój mąż czytał na http://www.klub.senior.pl/moje/mlody...we-,32580.html, że pojemniki próżniowe są zdrowe także bez problemu można je stosować w domu, gdzie są małe dzieci. Fajnie bo przedłużają świeżość o kilka, a nawet kilkanaście dni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #82  
Stary 07-12-2020, 11:10
Kostka Kostka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 1 391
Domyślnie

Jak szuka się zdrowych rozwiązań w diecie, to warto pomyśleć o stosowaniu oleju konopnego: http://positive-power.pl/jakie-wlasc...-olej-konopny/ jego właściwości są naprawdę imponujące i przede wszystkim bez obaw może po niego sięgać każdy. Olej konopny nie ma nic wspólnego z narkotykami i z powodzeniem stosuje się go na co dzień w kuchni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #83  
Stary 10-12-2020, 10:57
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 523
Domyślnie

ja sie nawet pokusilam zeby hodowac swoje ziola teraz w kuchni stoi mieta, majeranek, rozmaryn a nawet szałwia w doniczce bio i chetnie dodajemy je do potraw jako zdrowy, dodajacy aromatu dodatek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #84  
Stary 16-12-2020, 14:04
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 069
Domyślnie

A jeśli chodzi o Fitking Warszawa to co sądzicie? Mamy tu osoby, które kojarzą? Jestem w trakcie przeglądania ofert i zastnawiam się własnie nad nimi. warto?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #85  
Stary 21-12-2020, 11:24
slazak21 slazak21 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 40
Domyślnie

Prawda jest taka, że coraz więcej osób zwraca uwagę na to, co je. Jednak każdy wie, że zdrowa żywność do najtańszych nie należy. Ja jakoś nigdy nie umiem kupić na styk, zawsze mi coś zostaje. Dlatego szukałem jakiegoś sposobu na przedłużenie świeżości produktów spożywczych. Jak się okazało pojemniki próżniowe to dobre rozwiązanie. Na https://seeyoo.pl/ zamówiłem komplet i korzystam z nich każdego dnia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #86  
Stary 21-12-2020, 12:13
AlfredHistow Mężczyzna AlfredHistow is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 4
Domyślnie

W sumie ostatnio trochę się zapuściłem ze zdrowym jedzeniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #87  
Stary 31-12-2020, 11:03
Vadym3673 Mężczyzna Vadym3673 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 1
Domyślnie

Myśle, że zdrowym jedzeniem są przetwory owocowe. Jeśli nie potraficie zrobić ich sami to możecie kupić je np. w sklepie https://delikatesy.ufukiera.pl/przetwory-owocowe Jak sami mozecie zobaczyć wybór przetworów jest ogromny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #88  
Stary 04-01-2021, 14:13
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 237
Domyślnie

Warto zwrócić uwagę na to co się spożywa, jakie produkty wybieramy do stworzenia poszczególnych potraw. Przykładowo, ja teraz postanowiłam stosować olej rzepakowy. Czy wiecie w ogóle, jakie są niesamowite właściwości oleju rzepakowego? Poczytajcie sobie na ten temat...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #89  
Stary 04-01-2021, 17:10
Erwinusieniek Mężczyzna Erwinusieniek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 1
Domyślnie

Dla mnie zdrowa żywność jest bardzo ważna i sam staram się zdrowo odżywiać. Ogólnie mam nadzieję, że w tym roku jeszcze lepiej się będę odżywiał

___
Badanie wzroku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #90  
Stary 04-01-2021, 19:23
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Odkąd zaszłam w ciążę staram się jeść zdrowo. Teraz, kiedy moje dziecko ma już kilka lat jeszcze bardziej uważam na to co jem. Już nie raz zastanawiałam się czy olej rzepakowy jest zdrowy, ale po przeczytaniu informacji z różnych źródeł stwierdzam, że jak najbardziej tak! Ma wiele witamin i właściwości, więc warto go używać nie tylko w kuchni
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.