kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 14-07-2020, 12:28
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie Wybór szkoły dla dziecka

Wybraliście dla swojego dziecka szkołę podstawową państwową czy prywatną? Nie mogę ostatecznie podjąć decyzji, bo stale się zastanawiam, jaka opcja będzie dla nas najkorzystniejsza i bardzo jestem ciekawa Waszej opinii. Jakie też szkoły w Warszawie możecie mi polecić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 17-07-2020, 19:54
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie

Jeśli chodzi o szkołę prywatną to oczywiście musisz liczyć się z odpowiednimi kosztami, ale myślę, że wzięłaś to pod uwagę szukając odpowiedniej szkoły. Jeśli chodzi o Warszawę to moim zdaniem Te Vizja na Ochocie jest jak najbardziej odpowiednia. Oferują dwa języki obce, matematykę codziennie oraz rozszerzony program.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 17-07-2020, 20:10
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

U nas Te Vizja również spisała się wzorowo. Ja szanuję ich za bardzo dobry kontakt nauczyciel - rodzic. Wiedziałam wszystko, co się dzieje i wiedziałam, jakie postępy w nauce robi mój synek. A teraz? Mam wrażenie, że z angielskim radzi sobie powoli lepiej niż ja
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 18-07-2020, 11:54
sabina9022 sabina9022 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 13
Domyślnie

Świetne informacje i bardzo cieszę się, że trafiłam na taki wątek. Mam nadzieję, że będziecie w stanie udzielić jeszcze więcej informacji, które ostatecznie przekonają mnie do wyboru odpowiedniej szkoły dla mojego dziecka!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-07-2020, 12:10
jasia029 jasia029 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 1
Domyślnie

Faktycznie wybór tej szkoły na Ochocie to bardzo dobra opcja, bo zdecydowanie rozszerzony program pozwala dziecku na to, aby osiągnąć dobre wyniki w nauce, co otworzy więcej drzwi na drodze edukacyjnej w przyszłości. Ważne osobiście dla mnie też są te wspomniane języki obce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 24-08-2020, 21:08
zenka zenka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 394
Domyślnie

Ja coraz częściej zastanawiam się nad tym, czy aby na pewno szkoła publiczna to teraz dobra opcja. Widzę to po sytuacji, jak poradzono sobie z pandemią. W szkołach prywatnych wszystko było lepiej zorganizowane i materiał był stale realizowany i nie było żadnych problemów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 25-08-2020, 19:20
roksana9202 roksana9202 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 59
Domyślnie

My jednak postawiliśmy na szkołę prywatną, ponieważ mamy pewność, że wszystko będzie w porządku, a nauka będzie realizowana w taki sposób, jak trzeba. Myślę, że była to odpowiednia decyzja, więc sami możecie to sprawdzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 25-08-2020, 19:34
expi expi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 188
Domyślnie

Przyznam, że już któryś raz słyszę o Te Vizji i coraz częściej przekonuję się tej szkoły, bo zależy mi na jak najlepszej edukacji mojego dziecka. Spodobał mi się również system nauki języka angielskiego, bo wiem, że z taką pomocą dziecko nauczy się wszystkiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 26-08-2020, 22:08
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Faktycznie ta Te Vizja ma ciekawą ofertę. Właśnie zerknęłam sobie na ich ofertę edukacyjną na stronie internetowej oraz na system rekrutacji i myślę, że się zdecyduję, ale moje dziecko dopiero w przyszłym roku będzie zaczynało 1 klasę szkoły podstawowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-09-2020, 21:47
Laje10 Laje10 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 28
Domyślnie

Kiedyś myślałam, że posyła się dziecko do szkoły i już. A tutaj niespodzianka, bo trzeba wybrać dobrą szkołę, najlepiej prywatną i trzeba też dobrze sprawdzić ofertę edukacyjną. Wybór trudny, no ale jakoś trzeba sobie radzić. Dla rodziców nie ma trudnych zadań
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.