kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 21-12-2015, 14:34
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Spotkałam się z opinią, że otrzymanie kredytu zależy od wyglądu i ubioru podczas rozmowy w banku Przecież jego otrzymanie zależy od oceny zdolności kredytowej, historii w Biurze Informacji Kredytowej, a także tego, czy widniejecie w Biurze Rejestru Dłużników i kompletnie nie rozumiem takiego podejścia. Wiele kredytów udzielanych jest przez internet i pracownicy banku nie wiedzą co macie na sobie. Sama niedawno brałam taki kredyt https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-samochodowe/ i nie sądzę, że pozytywna decyzja kredytowa była uzależniona od mojego wyglądu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 29-03-2016, 11:43
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

To nie prawda Ważna jest nasza zdolność kredytowa. Nie warto jednak przepłacać, bo niektóre banki oferują bardzo niekorzystne raty. Najpierw sprawdźcie sobie kredyty gotówkowe na direct.money.pl . W ten sposób ominiecie kiepskie oferty. Mają tam naprawdę wygodną porównywarkę, która jest dziecinnie prosta w obsłudze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 18-04-2016, 14:53
boddekk@gmail.com boddekk@gmail.com is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 147
Domyślnie

Jak otrzymać kredyt gotówkowy ? Najlepiej sprawdzić swoją zdolność kredytową i obliczyć w porównywarce jaki kredyt jest najlepszy, http://www.kalkulator.pl/Kredyt-gotowkowy/ skorzystałem z ich oferty i wyskoczyły mi niesamowite propozycje !
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 21-04-2016, 11:15
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 529
Domyślnie

Zobacz sobie porównywarkę chwilówek http://www.centrumpozyczek24.pl/. Pomoże Ci ona dobrać odpowiednią dla Ciebie opcję. Możesz także wiele na ten temat poczytać na tej stronie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 29-07-2016, 13:25
majkarola majkarola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 1
Domyślnie

Musisz porównać oferty. Zwróć uwagę na oprocentowanie, prowizje i RRSO.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 30-07-2016, 13:07
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

jeśli miałabym w przyszłości brać kredyt to tylko na poważne przedsięwzięcia typu mieszkanie albo samochód
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 17-08-2016, 09:45
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

To bardzo rozsądne podejście. Niestety nie każdy w ten sposób myśli. Zdarza się też, że to właśnie takie zobowiązania nie są spłacane w terminie i ludzie popadają w długi. Na szczęście od jakiegoś czasu jest na to sposób. Poczytajcie o upadłości konsumenckiej osób fizycznych na blogu upadłośćkonsumencka.com.pl, a dowiecie się więcej na ten temat. Sądzę, że wielu osobom udało się dzięki temu zacząć od nowa z czystą kartą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 14-09-2016, 09:12
fantasy7 fantasy7 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 76
Domyślnie

A propos pożyczek, pilnujcie swoich dowodów osobistych. Coraz więcej słyszy się o oszustach korzystających ze skradzionych dokumentów. Przeczytajcie tutaj https://pl.getbucks.com/blog/zgubion...e-niz-myslisz/ więcej odnośnie tego jak postępować w wypadku utraty tego dokumentu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 14-09-2016, 15:44
OlaNiedola OlaNiedola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 12
Domyślnie

Teraz ostatnia sprawa. Była informacja, że mogły wyciec dane z systemu PESEL, coś w związku z tym radzicie robić?



______________________
urząd skarbowy nr konta, wyszukiwarka pkd, ogłoszenia Łódź
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 19-09-2016, 07:38
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

ja się niedawno orientowałam w bankach jak wygląda cała procedura i powiem tylko tyle - dla wytrwałych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.