kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 11-05-2015, 14:22
OneFranklin96 OneFranklin96 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 12
Domyślnie Na co zwracać uwagę kupując ubrania przez internet?

Witam wszystkich. Lato już za pasem i pilnie potrzebuję kilku spódniczek, sukienek czy bluzek dla córki, bo te co ma już niezbyt fajnie się prezentują. W oczy rzuciła mi się bardzo tania hurtownia odzieży. Problem w tym, że funkcjonuje ona w internecie, a ja nigdy nic nie zamawiałem nic tą drogą. A wy zamawialiście tak kiedyś? Na co muszę zwrócić uwagę wybierając z córką ubrania? Czy rozmiary z reguły pokrywają się z tymi co kupuje w normalnych sklepach? I jak przedstawia się sprawa z ewentualnymi zwrotami?

Ostatnio edytowane przez OneFranklin96 : 08-07-2015 o 15:31.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 12-05-2015, 10:31
Sidney95 Sidney95 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 10
Domyślnie

Szczerze mówiąc nie masz się czego obawiać Kupując w internecie zawsze zaoszczędzisz parę groszy, a przy tym ubierzesz córę modnie i wygodnie Jeśli zamawiasz coś w hurtowni internetowej powinnaś na pewno zwrócić uwagę na tabelę rozmiarów. Każdy rozmiar powinien być dokładnie rozrysowany i rozpisany, więc zmierz córkę, zapisz wymiary i porównaj z tabelką. Wydaje mi się, że nie powinnaś mieć problemu z ewentualnymi zwrotami, bo przecież nie ma ludzi nieomylnych
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 16-05-2015, 15:47
Pauline1366 Pauline1366 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 11
Domyślnie

Polecam Ci zakupy w sieci z całego serca To same plusy - oszczędzasz nie tylko pieniądze (jest naprawdę taniej), ale przede wszystkim swój cenny czas. Polityka ewentualnych zwrotów jest bardzo korzystna, więc nie masz czego się obawiać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 17-05-2015, 22:01
OneFranklin96 OneFranklin96 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 12
Domyślnie

Już mniej więcej ogarniam temat i córka powoli wybiera to co jej potrzebne. Znaleźliśmy fajny sklep z tanimi ciuchami i można tam znaleźć fajne ubrania za niewielką cenę i po niskich kosztach przesyłki. A czy będziemy z tego zadowoleni, to się okaże jak już paczka przyjdzie. Oby nie trzeba było nic zwracać...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 18-05-2015, 07:41
AMEEABC2613 AMEEABC2613 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 9
Domyślnie

Tylko jak robisz w tego typu sklepach internetowych jakieś zakupy to zawsze zwracaj uwagę na informację o bieżącej dostępności towaru. Jeżeli chociaż jeden z elementów odzieży wybranych przez Ciebie w zamówieniu nie jest dostępny "od ręki" to realizacja zamówienia może się trochę przedłużyć, gdyż wszystko będzie wysyłane w jednej paczce, za jednym zamachem W sklepach taka informacja powinna znajdować się pod nazwą produktu lub pod jego ceną.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 03-06-2015, 11:59
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Na rozmiar i dostawę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 09-06-2015, 14:28
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

ale także na możliwość darmowego zwrotu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 11-06-2015, 14:18
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

To prawda, to też bardzo ważne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 09-09-2015, 15:16
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Wydaje mi się, że wystarczy za każdym razem się mierzyć i dokładnie sprawdzać wymiar z tabelą rozmiarów. W ten sposób udało mu się kupić tutaj sukienkę:http://domodi.pl/sukienka-bez-plecow, która leży na mnie idealnie. Zresztą nie mam też problemów z bielizną czy butami nawet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 15-09-2015, 10:31
krateczka krateczka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 96
Domyślnie

Ja już długo kupuję na allegro i wiem jak wypromować swoje aukcje oraz na co patrzeć gdy kupuję to o czym pisałyście to wszystko jest ważne, rozmiary, zwroty, opinie itd. Mnie też przyciąga wygląd który można podrasować aukcjonerem https://www.aukcjoner.pl/ i sama z niego korzystam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.