kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 22-11-2020, 11:59
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Te Vizja to super szkoła prywatna! Naprawdę warto ją wybrać dla swojego dziecka. My chcemy posłać tam cóki od 1 klasy. Przekonał nas rozszerzony poziom nauczania, duży wybór zajeć dodatkowych i profesjonalne grono nauczycielskie, które ma bardzo dobre podejście do dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 22-11-2020, 23:37
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 609
Domyślnie

Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 6 przy ul. Bacha to zaś dobry wybór jeśli chodzi o LO w Warszawie. Szkoła średnia wymaga już więcej, uczniowie mają tam wysoko podniesioną porzeczkę. Dzięki takim działaniom, poziom nauki jest wyższy a zdawalność z dobrym wynikiem matury podnosi się znacząco. To szkoła z prawdziwego zdarzenia, do której warto posłać swoje dziecko.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 23-11-2020, 15:53
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Jak już wybierzecie dla swojego dziecka szkołę to zastanówcie się też czy nie warto wykupić polisy nnw, tutaj https://cuk.pl/kalkulator-nnw-dziecka macie napisane co takie ubezpieczenie obejmuje. Moje dziecko ją ma i przydała się już jak złamało rękę w szkole i leżało w szpitalu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 19-12-2020, 20:32
uska uska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 378
Domyślnie

Tyle piszecie o Te Vizji, że aż chętnie sprawdzę ich ofertę. Nie planowałam wybierać szkoły prywatnej, no ale jeśli jest taki program, tyle możliwości, to aż żal się nie zdecydować na skorzystanie z tego wszystkiego. Myślę, że można to przemyśleć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 21-12-2020, 21:15
jula0304 jula0304 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 229
Domyślnie

Przede wszystkim bardzo podobała mi się kreatywność nauczycieli Te Vizji, ponieważ jest to szkoła mojego dziecka. Jestem zachwycona programem nauczania i tym, że edukacja w żadnym momencie nie stanęła w miejscu. Program był realizowany w taki sposób, jak należy, więc szkoła godna polecenia, jak najbardziej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 22-12-2020, 08:44
AsiaKato87 AsiaKato87 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2020
Posty: 8
Domyślnie

Czy jest gdzieś szkoła specjalna w Bydgoszczy dla dzieci z autyzmem? Szukam czegoś dla mojego dziecka, za rok ma iść do szkoły, a wolałabym, żeby poszedł do miejsca, gdzie będzie miał podobnych rówieśników, a nauczyciele będą wykwalifikowani z pracą z takimi dziećmi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 23-01-2021, 12:22
roksana9202 roksana9202 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 59
Domyślnie

Może myśleliście o szkole prywatnej? Zobaczcie ofertę szkoły Te Vizja. Jest to szkoła podstawowa oraz średnia. Program nauczania jest tam wysoki. My chcemy posłac tam dzieci ze względu na świetną kadrę nauczycielską i nacisk na język angielski.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 23-01-2021, 12:25
Laje10 Laje10 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 28
Domyślnie

Moim zdaniem świetną ofertę edukacyjną posiada szkoła Te Vizja na Ochocie. Jest to szkoła podstawowa z interesującą ofertę, ponieważ kładziony jest bardzo duży nacisk na język angielski, a dzieci poznają wiedzę w trybie rozszerzonym. Osobiście uważam, że za kilka lat zapiszę tam dziecko, bo widzę, że warto.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 24-01-2021, 16:10
conroy.ciara conroy.ciara is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2021
Posty: 4
Domyślnie

Warto stawiać na wysoki poziom nauczania w placówkach, tak aby dziecko miało dostęp do dobrej edukacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 03-03-2021, 11:36
Robert734111 Mężczyzna Robert734111 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2021
Posty: 1
Domyślnie

To prawda, edukacja jest najważniejsza. Dlatego też warto szukać szkoły, która ma różnego rodzaju zabawki edukacyjne, coś jak na stronie https://neorobot.pl/pl/Edison-robot-edukacyjny.html Wydaje mi się, że taki robot to super zabawa a przy okazji dziecko sporo się nauczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:41.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.