kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 26-02-2015, 18:41
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie Głośnik do tv - jaki?

Jaki głośnik do telewizora jest najlepszy żeby wzmocnić głos dla nieco przygłuchej babci?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 26-02-2015, 20:54
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie

Ojej, daj spokój, takich głośników to jest takie mnóstwo, że naprawdę trudno doradzić jak nie wiadomo nic więcej.
Osobiście chwalę głośniki do telewizora, które mają kinowy dźwięk przestrzenny - robią wrażenie, i wtedy w którym rogu pomieszczenia babcia nie siądzie, to słyszy bo jest ta przestrzeń dżwięku.

Pooglądaj, poczytaj trochę opcje i już
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 23-03-2015, 19:28
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Najlepsze są Sony.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 16-04-2018, 03:25
miszczuwa miszczuwa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 4
Domyślnie

A TV masz jakie? Bo możesz sobie kupić jakieś zaczepiste kolumny, ale też mieć głośniczek, który będzie nie tylko do TV, lecz również do innych zastosowań, taki przenośny JBL jak ten: ceneo.pl/oferty/glosnik-jbl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-11-2018, 21:52
aniamajor aniamajor is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 51
Domyślnie

Jakiś czas temu dużym powodzeniem cieszyły się bezprzewodowe głośniki bluetooh. Z tego, co widzę ich popularność nie osłabła, a w ofertach sklepów https://www.sferis.pl/glosniki-bluetooth-2784 można znaleźć bardzo duży wybór tego typu sprzętu. Chciałabym kupić taki głośnik w prezencie urodzinowym dla syna, ale przyznam szczerze, że nie wiem jaki model wybrać. Może podpowiecie coś w tym temacie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 10-01-2019, 09:50
Krzysztof75 Mężczyzna Krzysztof75 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2019
Posty: 1
Domyślnie

Powiedzcie mi które kolumny stereo są dobrej jakości? Nie wiem z jakiej firmy najlepiej zakupić taki sprzęt. Mam nadzieje, że ktoś z Was zna się na tym i coś mi doradzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 30-03-2019, 20:44
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

Jeśli dobre głośniki do TV to sprawdź również ofertę producenta STX, dlatego sprawdź w wolnej chwili https://stx.pl/category/kolumny-kino-domowe gdzie znajdziesz dobrej jakości propozycje w dobrej cenie i do tego najwyższej jakości dźwięku. Mam nadzieję, że będziesz zadowolona i w końcu oglądanie telewizji oraz słuchanie muzyki da Ci dużo więcej przyjemności
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 09-07-2019, 09:40
OlaK OlaK is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 285
Domyślnie

Akurat jeśli chodzi o wybór głośników do domu to ze swojej strony zdecydowanie mogę polecić abyś zapoznał się z producentem Manta który posiada szeroki wybór modeli zarówno tych większych, jak i mniejszych przenośnych bluetooth. Do tego dostępne są w dobrej cenie, a na jakości również nie tracisz zarówno w zakresie nasycenia dźwięku i basu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 07-11-2019, 12:09
Agi000 Agi000 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 35
Domyślnie

Jeżeli chcesz się douczyć na niniejszy temat więcej to polecam spojrzeć sobie na stronę - http://jakdrukowac.pl . W mojej ocenie w tym miejscu znajdziesz najbardziej interesujące rzeczy odnośnie owego problemu. Według mnie skupienie porządnej wiedzy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 26-11-2019, 13:30
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Teraz popularne są także głośniki centalne https://www.oleole.pl/glosniki-centralne.bhtml Wiem, że tutaj można znaleźć ich mnóstwo. Warto rozejrzeć się za takim, bo zapewni on dobrej jakości dźwięk. Nie trzeba niczego specjalnego, by mieć super dźwięk także z telewizora.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:34.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.