kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Kultura
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 20-05-2014, 22:01
frig frig is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 4
Domyślnie

Też jestem za ciszą, spokojem i agroturystyką. Jak tylko mogę, to spędzam weekendy na działce, żeby trochę uciec od tłoku miasta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 12-03-2015, 19:32
malwa85 malwa85 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 11
Domyślnie

Ja też właśnie bardzo lubię ciszę i spokój nie lubię żadnych zatłoczonych miast. Z tego właśnie powodu w tym roku wybieram się z moim facetem gdzieś daleko i teraz wybraliśmy taką miejscowość właśnie jak Wisełka : ) podobno tam jest bardzo mało ludzi i tam jest zawsze cisza, któraś z was już może tam była : )?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 24-03-2015, 11:56
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Góry są świetne na majówkę. Z jednej strony ten górski, rześki powiew. Z drugiej ciepło i słońce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 02-04-2015, 14:25
Karonita Karonita is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Taa ale musi być faktycznie ciepło bo jeśli nie będzie pogody to niestety pobyt w górach może być trochę niestety nieudany przecież..Jeśli o mnie chodzi to w tym roku jadę sobie z moim narzeczonym po prostu do stolicy czyli do Warszawy tam coś pozwiedzać te ogrody i rynek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 03-05-2015, 13:22
mewa mewa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

Już mi się powoli kończy weekend majowy ale było bardzo fajnie Razem z moim chłopakiem Łukaszem byliśmy aż od piątku do właśnie dzisiaj w Krakowie. Zwiedziliśmy rynek, pochodziliśmy sobie wieczorem po Krakowie i miło spędziliśmy czas - szkoda tylko, że jutro już powrót do szarej rzeczywistości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 04-05-2015, 18:41
adelfina's Avatar
adelfina adelfina is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 3
Domyślnie

Cytat:
Napisał elka77
Góry są świetne na majówkę. Z jednej strony ten górski, rześki powiew. Z drugiej ciepło i słońce
W górach na początku maja często jeszcze śnieg leży
__________________
Usługi dźwigowe Piaseczno
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 05-05-2015, 12:00
luizkaskromna luizkaskromna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Chyba w każdej porze roku można znaleźć jakiś śnieżek tam właśnie w górach i to nie ma znaczenia czy są to góry Śnieżka czy to są Tatry. Jeśli chodzi o mnie to ja na weekendzie majowym byłam w Zakopanym i po prostu tam spędziłam mój czas razem z moim ukochanym. Byłam bardzo zadowolona bo zwiedziliśmy te miasto i poznaliśmy jego historię, która mi się wydaję bardzo ciekawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 12-05-2015, 17:25
anneczka anneczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 8
Domyślnie

O proszę nawet historię poznaliście musiało to być romantyczne. Co prawda weekend majowy już się zakończył a ja dalej żyję nim i tym wszystkim co jest z nim związane. Przede wszystkim to, że w weekend majowy w moje urodziny mój chłopak mi się odświadczył.. < 3
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 14-01-2016, 14:09
Kali Mężczyzna Kali is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2015
Posty: 314
Domyślnie

Też myślałem o SPA o chyba padnie na http://windsorhotel.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 13-03-2016, 11:16
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

W sumie za miesiąc będzie można planować już kolejny wyjazd. Ja znalazłam jeszcze stronę https://www.gismeteo.pl/weather-gizycko-3103/month/, która pokazuje prognozę pogody na cały miesiąc, więc w kwietniu będziemy mogli zobaczyć co nas czeka w maju Myślę, że dość przydatna strona i aplikacja.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.