kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 06-04-2016, 11:15
malma's Avatar
malma malma is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2016
Posty: 1
Domyślnie

W sumie śmieszą mnie trochę te wszystkie "detoksy oczyszczające" Nie bardzo rozumiem zależność "toksyn w jelitach" a nadwagą...
Weźmy pod uwagę, że utrata wagi na dietach sokowych (oczyszczających itp) jest wynikiem utraty wody, a nie tkanki tłuszczowej. Jeśli chcemy, żeby nasze skutecznie schudnąć, potrzebujemy czasu. Dla mnie czas odchudzania zazwyczaj jest analogiczny do powrotu wagi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 14-06-2016, 05:33
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Moim zdaniem najlepszym sposobem na schudnięcie są zajęcia odchudzające w górach Sama zastanawiam się nad zapisaniem się na nie. Mam sporą nadwagę z którą nie mogę sobie poradzic. Myślę, że na zajęciach w grupie byłoby mi dużo prościej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 21-06-2016, 08:41
malvina malvina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 194
Domyślnie

Cudów nie ma, trzeba się po prostu ruszać i zdrowo odżywiać. Teraz zbliżają się wakacje, więc akurat jest dobra okazja, żeby więcej sportu uprawiać, jeść mniej tłusto itd. Można też wybrać się na wczasy odchudzające. Moja koleżanka na takie jeździ i faktycznie widać efekty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 10-08-2016, 05:12
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

jeśli chcesz bezpiecznie schudnąć daj sobie czas. Nie ma co stosować głodówek. Najlepiej chudnąć 0,5-1kg tygodniowo.
Ostatnio trafiłam na wczasy odchudzajace dla mam z dziećmi. Myślę, że warto wziąć w nich udział.
Program jest bardzo rozbudowany i ciekawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 25-08-2016, 12:26
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

ja odchudziłam się sama w domu. Zdrowo się odżywiałam, brałam polecane therm line hydrofast i trenowałam z video fitnessem. Moim zdaniem jak ktoś chce sie odchudzić to i takie warunki mu się spodobają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 30-08-2016, 16:57
maryla328 maryla328 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 332
Domyślnie

Też staram się zdrowo odżywiać. Tyle, że bez szaleństw - jak mam ochotę na przekąskę w stylu http://drpelc.pl/165-kasztany-jadalne, to po prostu po nią sięgam. Bez jakiegoś zatracania się w głodówkach!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 31-08-2016, 18:33
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Najbezpieczniejsze odchudzanie to takie, gdzie korzystamy ze zbilansowanej diety i ruchu. Sama jeżdżę dużo na rowerze https://www.cyklotur.com/rowery/f/electra:15932,e,7/ i widzę jakie to przynosi efekty. Nie chudnę 10kg na miesiąc, tylko delikatnie po kilogramie. Tak jest bezpiecznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 14-09-2016, 15:10
OlaNiedola OlaNiedola is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 12
Domyślnie

Ja też stosuję zasadę małych kroczków. Na wiosnę zaczęłam biegać, lekko zmodyfikowałem dietę i schodzi mi gdzieś tak koło 1kg na miesiąc.

Jeszcze tylko 3 kg i osiągnę cel jakim jest osiągnięcia prawidłowego BMI.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 15-09-2016, 14:31
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 230
Domyślnie

Dziewczyny, ja słyszałam, że musztarda świetnie odchudza Więc może warto zacząć jeść kanapki z musztardą? Jeśli nie smakuje Wam zwykła musztarda to możecie spróbować musztardy dijon https://www.aledobre.pl/96,Musztarda..._g_Maille.html, dla mnie jest najlepsza ze wszystkich dostępnych na rynku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 19-09-2016, 10:11
Judyta3 Judyta3 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 723
Domyślnie

Najlepszą dietą są warzywa i owoce. Swoje kupuję w większych ilościach na https://agro-market24.pl/ , ogólnie to znajdziecie tam przeróżne owoce i warzywa w atrakcyjnych cenach. Giełda bardzo łatwa w obsłudze
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.