kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 07-06-2016, 13:16
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Czasami wystarczy zróżnicowana aktywność fizyczna. Ja właśnie w ten sposób walczę z kilogramami dodatkowymi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 14-06-2016, 06:34
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Jeśli nie masz silnej woli i motywacji myślę, że najlepsze dla ciebie będą wczasy odchudzające w górach. Dzięki nim będziesz miała realną szansę na zrzucenie nadwagi. Ja mam 20 kg balastu i próbuję się go pozbyć.

Ostatnio edytowane przez boguska : 16-06-2016 o 15:13.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 28-02-2019, 18:11
Marikaika Marikaika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 430
Domyślnie

Łatwo i bez wyrzeczeń to można iść pod nóż. Chociaż brzmi strasznie efekt widać szybciej. Byłam w Sopocie, wakacje i odchudzanie w jednym: http://sopockafabrykaurody.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 01-03-2019, 15:01
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Mnie wystarczyła dobrze dobrana dieta i dużo ruchu. Jedzonko zamawiam sobie z Wygodnejdiety, do tego ćwiczę kilka razy w tygodniu i z efektów jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 02-03-2019, 23:17
Żelka Żelka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 7
Domyślnie

Bieganie to najszybszy sposób na zrzucenie wagi? mam mało czasu na ćwiczenia i szukam czegoś wydajnego
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 11-03-2019, 11:03
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Oczywiście ćwiczenia pomagają ale do tego musisz dołączyć dietę , zdrowo się odżywiać. Ja niedawno czytałam taki wpis https://blog.fitanu.com/pl/jak-cwiczyc-regularnie/ jak zmobilizować się do ćwiczeń . Może Ci pomoże i zmotywuje Cię do ćwiczeń , ja zabieram się za ćwiczenia Dużo dał mi ten wpis
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 19-03-2019, 09:50
kabix179 kabix179 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 70
Domyślnie

Ostatnio w necie napotkałam się na wpis o tym na blogu - kompedium medyczne .To bardzo ciekawy wpis. Według mnie można się dzięki nim wiele doedukować. Zapoznajcie się sami a nie pożałujecie. Są tam również inne fajne artykuły.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 28-04-2019, 16:38
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Zdrowo się odżywiaj i ćwicz. Możesz wspomagać się wysokiej jakości suplementami diety. Ja znalazłam ostatnio mocne spalacze tłuszczu na https://prohormones.pl/pl/spalacze-tluszczu i chyba zamówię w przyszłym tygodniu. Do lata zostało niewiele czasu a mi zależy na idealnej sylwetce
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 29-04-2019, 09:15
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Na początek można także spróbować diety sokowej https://www.sportfoodsoki.pl/ Na niej uda się oczyścić swój organizm a właśnie przy okazji też schudnąć. Są one pyszne i dlatego sporo osób je wybiera. Dużo chcecie schudnąć?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 16-09-2021, 21:02
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 631
Domyślnie

W mojej opinii akurat bardzo ciekawą opcją okazuje się dieta bulionowa na których zdecydowaliśmy się również ze względu na bardzo dobrze urozmaicone menu, dobrze policzony zakres kaloryczny i także terminowe dostawy pod drzwi każdego dnia. Od poniedziałku do piątku mam 3 zwykłe posiłki i dwa buliony, a na weekend 5 bulionów na mięsie. Nie chodzę głodna i co najwazniejsze super się na niej czuję
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:40.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.