kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 10-06-2021, 12:38
agatka737399 agatka737399 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 244
Domyślnie podróż

Cześć, w tym roku razem z całe rodzinką chcielibyśmy wybrać się na wakacje do Włoch. W związku z tym szukamy ciekawych ofert. Znajoma poleciła mi biuro podróży Trade & Travel Company, sama korzystałam z ich usług już kilka razy i zawsze była zadowolona. Możecie powiedzieć coś więcej na temat tego biura? Czy oferty są zgodne z opisem?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 27-06-2021, 16:49
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Zagraniczne wakacje chyba najlepiej planować z biurem podróży. Zdecydowanie wtedy będzie wszystko zaplanowane i cały pobyt miło nam minie. Warto zapoznać się z ofertą, jaką ma biuro podróży https://www.coraltravel.pl/ Jak najbardziej znajdą ofertę wakacyjną dla każdego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 28-06-2021, 15:43
Dzennika5 Dzennika5 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 141
Domyślnie

Wakacje all inclusive to też jakaś opcja, no ale ja zdecydowanie wolę coś innego. Aktywne wakacje z rodziną to najlepsza dla mnie opcja. Proponowane na stronie gosup.pl deski sup to na pewno bardzo dobry pomysł na ciekawe spędzenie wakacji. Sprawdzą się na pewno nad jeziorem, nawet można na nich pływać z psem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 28-06-2021, 16:20
mayczak mayczak is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 334
Domyślnie

A czy macie jakieś fajne pomysły gdzie można pojechać na weekend i wypocząć? Bo sam nie wiem, tutaj https://worldwideracewalking.com/ na tym blogu podróżniczym trochę patrzyłem i kilka miejsc bym chętnie odwiedził. Czy znacie tą stronę?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 30-06-2021, 09:37
rzetelna rzetelna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 1 066
Domyślnie

Jeśli obawiacie się o to, że zabraknie wam miejsca w samochodzie, to dobrze jest przejrzeć sobie ofertę firmy Wypożyczalnia boxów, która oferuje wynajem bagażników dachowych i wszelkiego rodzaju uchwytów, w bardzo przystępnych cenach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-06-2021, 11:53
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 334
Domyślnie

Chciałbym Wam polecić Gdynia noclegi blisko morza , gdzie znajdziecie fantastyczne, dobrze wyposażone apartamenty w Trójmieście. Jeżeli jesteście zainteresowani to wszelkie informacje znajdziecie na stronie głównej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-02-2022, 23:16
XXXdama XXXdama is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 324
Domyślnie

Jakie miejsca możecie polecić jeśli chodzi o takie wakacje z psem nad morzem? Tutaj https://hthouseboats.com/dla-psow/ znalazłam jedną ciekawą miejscówkę. Może to jest jakieś rozwiązanie? Chętnie dowiem się czegoś więcej od was. Doradźcie coś od siebie jeśli coś przychodzi wam do głowy. nocleg nad morzem z psem to ogromne wyzwanie i ważne jest aby obiekt był dostosowany do wizyty czworonoga. Houseboats jest to obiekt w Mielnie gdzie można zabrać ze sobą pieska, domki bardzo fajnie ogroszone także warto
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:29.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.