kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 29-06-2019, 21:49
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Jeżeli chodzi o mnie to najważniejsza jest dla mnie jakość wykonania. Nie tylko to, jak wygląda dany wózek. W końcu chodzi tutaj o komfort i bezpieczeństwo dziecka. Dlatego też na pewno przejrzę sobie ofert https://www.sklep-smile.pl , bo ponoć tam mają wyselekcjonowane wózki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 30-06-2019, 14:48
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Uważam, że wybór wózka jest równie ważny jak wybór materaca do łóżka . Dlatego ja swój materacyk kupiłam w https://sklep.selene.pl/materac-dzie...20,3,5399,4763 . Jeżeli chodzi o wózek, Pamiętaj że musisz zastanowić się nad tym jak bardzo terenowy ma on być, są różne wózki o różnych kółkach nie wszystkie nadają się na przykład na wyprawy górskie czy do lasów . Dlatego poszukaj takiego wózka który będzie dla ciebie wygodny i będzie wielofunkcyjny. A nie tylko do wyjazdów na miasto
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 05-07-2019, 12:35
Nanka Nanka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 85
Domyślnie

Cytat:
Napisał nadia_54
Wózki 3w1 są dosyć ciężkie, więc jeśli będziesz musiała wnosić wózek po schodach, to ja raczej stawiałabym osobno na wózek głęboki i osobno spacerowy. Jeśli chodzi o spacerówki, to aktualnie używam wózka spacerowego Julie od Lionelo. Jest bardzo fajnie wykonany, waży niecałe 6 kg i szybko się składa. Moim zdaniem warto spojrzeć na ten model

Dokładnie bardzo lekki i fajny wóżek jak ktoś się zastanawia nad kupnem to odsyłam tu https://lionelo.com/shop/julie/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 20-07-2019, 14:23
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Ja postawiłam na anex cross. Wygodny, zwrotny, z dobra amortyzacją i łatwy w obsłudze. Od samego początku mi sie podobał a po przetestowaniu wiedziałam, że to będzie to!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 27-08-2019, 10:06
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

u nas tez jest anex, model e type, nie dość że wygląda bardzo dobrze, to taki sam jest w uzytkowaniu codziennym, jeździ nawet po wertepach, fajny kosz i torba
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 27-08-2019, 13:43
sabina098 sabina098 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 265
Domyślnie

Mam x-landera, też mogę go tylko chwalić bo wózek jest idealny, ma masę bajerów a do tego jest bezpieczny i wygodny dla dziecka, łatwo podbija pod krawężniki i łatwo się nim manewruje nawet jedną ręką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 07-10-2019, 04:29
ChabryiMaki ChabryiMaki is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 30
Domyślnie

Cytat:
Napisał Paulisss
Uważam, że wybór wózka jest równie ważny jak wybór materaca do łóżka

Zgadzam się z Tobą. Trzeba tylko jeszcze wiedzieć, czym się kierować wybierając odpowiedni materac dla dziecka. Mi z pomocą przyszedł ten artykuł http://www.edziecko.pl/edziecko/7,79...powiadamy.html Może ktoś jeszcze skorzysta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 08-10-2019, 14:12
Majka3008 Majka3008 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 333
Domyślnie

Ja jeżdżę anex m/ type i jestem z niego bardzo zadowolona. wygody, solidny, lekko się prowadzi i ma dobrą amortyzację. Maluszek ma w nim sporo miejsca. Duży plus również za pakowną torbę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 23-10-2019, 08:05
ireczka ireczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 102
Domyślnie

wózki anex te nowe w ogóle robią wrażenie, sporo ich widze na ulicach :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 25-10-2019, 10:55
mana mana is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 1
Domyślnie

śliczne i bardzo komfortowe wózki dziecięce widziałam właśnie tu i sami z mężem zastanawiamy się czy nie zamówić chociaż mamy jeszcze sporo czasu do rozwiązania ale już nie możemy się doczekać
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:58.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.