kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 26-08-2019, 16:59
Malwinka27 Malwinka27 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 519
Domyślnie

A czy myśleliście może nad organizacją takiego wydarzenia w plenerze? Jeśli tak, to polecam zwrócić uwagę również na opcję cateringu plenerowego co jest ogromną wygoda i ułatwieniem jeśli chodzi o takie eventy. Nie ma problemów z wyposażeniem, do tego jest pyszne jedzenie i udane spotkanie w gronie firmy, czy też rodziny. Mam nadzieję, ze wszystko się uda i czekamy na informacje jak będzie po wszystkim!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 10-11-2019, 19:11
kordianna kordianna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Uwielbiam imprezy integracyjne, chociaż czasami wydaje mi się, że na nich zbyt dużo szaleję. Zapominam, że za jakiś czas trzeba się stawić w pracy i spojrzeć współpracownikom bez wstydu w twarz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 12-11-2019, 12:59
aniaola37 aniaola37 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 185
Domyślnie

Imprezy integracyjne są bardzo fajne jeżeli są dobrze zorganizowane. Agencja https://papilioagency.com oferuje wynajęcie hostess na taką imprezę i wydaje mi się, że to byłby bardzo dobry pomysł
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 12-11-2019, 18:03
thalia.stiedemann's Avatar
thalia.stiedemann thalia.stiedemann is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Proponowałabym jednak zlecić zorganizowanie imprezy komuś, kto się na tym zna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 19-11-2019, 16:38
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Ja również chce organizować imprezę firmową i rozglądam się za sprzętem na sprzedaż aby mieć na przyszłość, interesują mnie również panele akustyczne warszawa to miasto w którym się wychowałam i pokochałam muzykę, postanowiłam że stworzę własnę studio.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 21-11-2019, 17:24
temik temik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 100
Domyślnie

Szukam cateringu na imprezę integracyjną. Zdecydowanie powinno to być sushi. Co myślicie o tym- http://www.oto-sushi.pl/catering ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 12-12-2019, 14:42
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Warto też poszukać pomocy do organizacji takiej imprezy. Mam na myśli na przykład firmę, która ma w tym doświadczenie. Poczytacie więc o tym, w czym specjalizuje się firma Horeca Service: http://horecaservice.pl/.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 13-12-2019, 09:53
adka33 adka33 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2018
Posty: 17
Domyślnie

Byłam na integracji pod koniec listopada. Szef wynajął firmę amer event, która była odpowiedzialna za organizację. Nigdy wcześniej tak dobrze się nie bawiłam.. Była osoba prowadząca imprezę, fotobudka, gadżety związane z tematyką imprezy. Szefu się postarał
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 20-01-2020, 16:31
Cukierkowa4 Cukierkowa4 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 561
Domyślnie

Wedlug mnie swietnym pomyslem na integracje jest taka dobra impreza kostiumowa - zwlaszcza ze mamy teraz karnawal. W tym roku mamy w firmie taką imprezkę i szukam juz wlasnie stroje karnawałowe dla dorosłych - kilka porpozycji na oku z wypozyczalni Morfeusz juz jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 25-01-2020, 08:14
drakarcys123 drakarcys123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 489
Domyślnie

Teraz nie trzeba samemu sobie gotować. Można zamawiać sobie jedzenie do domu. Wiem, że tutaj http://takushisushi.pl/ można zamówić sobie sushi do domu. Myśleliście o takim rozwiązaniu? Jeśli lubicie takie jedzenie, to na pewno będzie to dobra opcja, gdy nie chcemy gotować.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 02:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.