kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-12-2019, 16:23
Olinexa Olinexa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 227
Domyślnie urodziny dziecka

Zastanawiamy się nad zorganizowaniem urodzin dla mojej drugiej córki , nie bardzo wiem co mogłoby być dobrym pomysłem. Szukałam już różnych inspiracji w takich miejscach jak to https://www.urodzinydzieciaka.pl/ ale wybór jest duży i nie wiem co może spodobać się 8 latce i jej koleżanką
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 20-12-2019, 20:09
lenonka lenonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 143
Domyślnie

Bardzo fajne miejsce do zaczerpnięcia inspiracji Dla dzieciaków ważny jest też prezent, wybierz coś, co będzie zgodne z zainteresowaniami - to najlepiej się zawsze sprawdza. My akurat teraz na święta, kupujemy dziewczynce w podobnym wieku teleskop, dokładniej stąd - https://www.skynet.pl/category/optyk...skopy-levenhuk i mamy nadzieje, że reakcja będzie świetna. Jeszcze dodam, że dziewczynka interesuje się astronomią
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 21-12-2019, 12:47
madisen29 madisen29 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 4
Domyślnie

Warto zapewnić dzieciom różne atrakcje na takich urodzinach, jak na przykład malowanie twarzy, szukanie prezentów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 25-12-2019, 13:03
malinka01 malinka01 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 450
Domyślnie

A macie wybrany już prezent dal dziecka ? Jeżeli nie, to praktyczne rzeczy takie jak ciuszki znajdziesz tutaj https://montibi.pl mają naprawdę szeroki wybór u siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 27-12-2019, 23:19
kinka kinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 1 519
Domyślnie

Nie można zapomnieć o odpowiednich dekoracjach, które uświetnią taką imprezę. Bardzo ważne jest bowiem to, aby zadbać o balony, kolorowe talerzyki czy kubeczki. Tutaj https://pantalerzyk.pl/butle-z-helem-do-balonow można zakupić nawet butle z helem. Jest tam wiele różnych propozycji na imprezy i to niezależnie od wieku jubilata czy solenizanta.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 31-12-2019, 15:18
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Dokładnie. Na pewno warto wyprawić urodziny dla dziecka w Rzeszowie przykładowo na wrotkarni. Tutaj https://wrotki-wywrotki.pl/rzeszow/oferta.html na ten możecie więcej się dowiedzieć. Przeczytacie tam jakie was atrakcje czekają. Warto taką opcję wziąć pod uwagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 01-01-2020, 03:48
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Piniata, malowanie twarzy, jakieś konkursy jak przechodzenie pod liną? w sieci można znaleźć sporo inspiracji. Zależy też gdzie te urodziny będą, ile miejsca będzie dla dzieci. Bo na niektóre zabawy potrzebna jest większa przestrzeń. Na pewno o torcie nie można zapomnieć, podstawa zdecydowanie. Można zamawiać na terenie Śląska na Torty Jak Marzenie . Mają pyszności i w dobrych cenach. Torciki w każdym detalu dopracowane, z postaciami z bajek zazwyczaj rodzice biorą. 9 różnych smaków. A zamawiać na 5 dni wcześniej wystarczy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 01-01-2020, 12:02
ewyman ewyman is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 4
Domyślnie

Można wynająć na takie przyjęcie animatora, który ciekawie zorganizuje dzieciom czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-01-2020, 12:38
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Moim zdaniem warto zabrać malucha w jego urodziny do jakiegoś fajnego parku rozrywki. Kojarzycie na przykład taki park rozrywki RABKOLAND w Rabce Zdrój? To prawdziwy raj dla dzieciaków i nie ma dziecka, które mogłoby się tam nudzić Jeśli jeszcze nie mieliście okazji odwiedzić tego miejsca z dziećmi, to naprawdę polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 08-01-2020, 21:49
Mija11 Mija11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 282
Domyślnie

Przed urodzinami zawsze pojawia się to samo pytanie, co kupić na prezent? Zakładam, że też tak macie. Chyba, że dziecko samo coś wymyśli. U nas to różnie. Ostatnio sama zdecydowałam i kupiłam taki smartwatch dla dzieci odpowiedni. Świetny gadżet, syn bardziej niż zadowolony jak już poznał ten sprzęcik.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.