kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 27-12-2019, 14:10
Miśka's Avatar
Miśka Miśka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 5
Domyślnie

Podobno drewniane zabawki są świetnym dodatkiem do każdej wyprawki. Są kolorowe i świetnie działają na zmysły dziecka. Ja postanowiłem, że kupię coś z tego zakresu grimms bbox . Wydają się być naprawdę świetne. Dajcie znać co myślicie.
__________________
Są ludzie, którzy by się cieszyli nawet z końca świata, gdyby go przepowiedzieli.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 31-12-2019, 06:49
kiki998 kiki998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2019
Posty: 532
Domyślnie

W takiej wyprawce dla malucha poza ubrankami czy gadżetami powinny się też znaleźć podstawowe leki czy środki pielęgnacyjne. Ja np bardzo długo zastanawiam się nad tym, jak czym pielęgnować pępek noworodka. I tu większość osób czy to lekarzy czy położonych zalecała sprawy octenisept. Wystarczyło dosłownie 2-3 psiknięcia w ciągu dnia i po 7 dniach pępek odpadł, nic złego się nie działo
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 31-12-2019, 15:36
Garfiel's Avatar
Garfiel Garfiel is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 144
Domyślnie

No jeżeli szukacie zabawek do wyprawki to jak najbardziej mogę polecić Wam ten sklep https://bawidlo.pl/ . Posiadają tam bardzo solidne zabawki na każdą okazję, bez względu na wiek. Warto zajrzeć do oferty zabawek edukacyjnych dla najmniejszych, aby odpowiednio zadbać o ich rozwój poprzez właśnie zabawę.
__________________
Tak trudno mi zachowywać się właściwie, gdy jestem przy tobie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 01-03-2020, 15:38
nkio nkio is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 25
Domyślnie

nosidło jest naprawdę fajnym pomysłem dla dziecka, naprawdę mówię, elegancka sprawa, zwłaszcza jeżeli chcemy szybko wyjsc na spacer czy coś, my mamy nosidełko od kinder hop i jest to produkt naprawdę super
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 09-03-2020, 07:34
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Każda mama powinna też pomyśleć o swoim komforcie. Bardzo wygodną sprawą jest bielizna do karmienia - także koszule nocne do karmienia, które widziałam tu: https://www.biustonoszedokarmienia.p...e-do-karmienia. Polecam rzucić okiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 24-04-2020, 11:53
Marika00 Marika00 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 613
Domyślnie

Polecam również zaopatrzyć się w mleko modyfikowane. U nas sprawdza się Bebilon. Można je kupić w aptekach sieci DOZ.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 28-04-2020, 09:14
radosna radosna is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 458
Domyślnie

Prawda jest taka, że nie ma niczego ważniejszego, niż jedzenie dla dzieci i pieluszki. To taka podstawa, jeśli chodzi o dziecko, dlatego moim zdaniem powinnaś pomyśleć najpierw o tym i kupować właśnie to, co jest potrzebne. Mam nadzieję, że Ci pomogłam, a jeśli chodzi o markę produktów dla dzieci, to Hipp wypada bardzo dobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 28-04-2020, 16:32
koko25 koko25 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1 510
Domyślnie

Przygotowując wyprawkę nie powinnaś zapominać o laktatorze, warto przejrzeć ofertę strony jaką jest https://www.simed.pl aby miec oglad sytuacji jaki wybrac najlepiej. Jest to bardzo wygodny sposób na karmienie dziecka naturalnym pokarmem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 05-05-2020, 12:31
champlin.aracely's Avatar
champlin.aracely champlin.aracely is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 4
Domyślnie

Małe dzieci co prawda szybko wyrastają z ubranek, jednak ważne jest, aby nie ulegały one rozciągnięciu czy przetarciu. Warto także zwracać uwagę na to, aby ubranka można było bezpiecznie prać w pralce, co czyni je praktycznymi w codziennym użytku. Gdzie najczęściej zamawiacie ubrania dziecięce?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 05-05-2020, 14:02
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Jeśli chodzi o kosmetyki dla dziecka to polecam ten sklep https://noveaidea.com/ Znajdziesz tam kosmetyki w bardzo dobrych cenach. Ja praktycznie całą wyprawkę dla córki zamówiłam przez internet. Według mnie to ogromna wygoda.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:51.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.