kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 06-12-2017, 09:37
lanmow lanmow is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 17
Domyślnie Dobry router

Jeśli szukasz sprawdzonego i bezproblemowego routera do domu, warto dobrze zapoznać się z produktami różnych producentów. Dzięki zestawieniu dostępnych rankingów poznasz najlepsze obecnie na rynku routery, które z czystym sumieniem możesz kupić.

Ostatnio edytowane przez lanmow : 07-12-2017 o 17:39.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 06-12-2017, 14:57
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Ja mam routera od firmy dostawczej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-01-2018, 13:10
Magda Be Magda Be is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 300
Domyślnie

Zawsze i wszystkim polecam tp-link. To są routery najlepsze i najprostsze w obsłudze. Tutaj jest fajny nowy model https://elektromaniacy.pl/product-po...3G-4G-USB.html o dobrych paramentrach. Cenę ma bardzo dobrą. Starsze modele kupisz w podobnej cenie np w marketach i sklepach rtv.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 27-05-2018, 18:43
aniamajor aniamajor is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 51
Domyślnie

Za bardzo nie znam się na tego typu rzeczach, ale jak robiliśmy modernizację sieci w firmie, to trzeba było zamówić nowy router. Informatyk polecił nam model cisco 1921 który ma w ofercie na przykład https://sklep.comel-it.com/cisco1921_893 sklep ze sprzętem sieciowym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-06-2019, 22:00
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

A gdzie Waszym zdaniem najlepiej zaopatrzyć się w routery przemysłowe? Z tego co słyszałam, to tego typu urządzenia, zarówno przewodowe jak i bezprzewodowe, oferuje między innymi firma Tekniska Polska. Czy ktoś z Was miał może z nimi do czynienia? Czy wart zdecydować się na współpracę właśnie z tą firmą? Z góry dziękuję za Wasze opinie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-06-2019, 15:47
Tugeva's Avatar
Tugeva Tugeva is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 4
Domyślnie

Sama mam z tym wielki problem u siebie w firmie. Bez przerwy przerywa połączenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 27-08-2019, 18:17
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 042
Domyślnie

Ja sama się nie znam na tym tak do końca, ale mój brat się zna więc on mógłby coś doradzić. Wiem, ze ostatnim razem mu zamawiałam coś ze strony https://tekniska.pl/kategorie/gsm/ bo nie mial czasu byl zajety takze chyba na tej stronie mozecie znalezc tego rodzaju rzeczy, ale reki nie dam sobie uciac
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 12-06-2023, 18:07
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Jeżeli chodzi o niezawodny i jednocześnie niedrogi internet w białymstoku , to słyszałam że warto tutaj postawić na firmę KOBA. Ponoć oni mają szybki transfer, zasięg i w dodatku możecie też liczyć na ich pełne wsparcie w różnych aspektach.
Warto się przyjrzeć ich ofercie...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 18-06-2023, 11:45
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 939
Domyślnie

Chciałabym Wam polecić pewną stronę https://panwybierak.pl/oferty/internet-domowy-lte/57, która może okazać się niezwykle przydatna, jeśli szukacie najkorzystniejszej oferty Internetu domowego LTE w naszym pięknym mieście. Ostatnio natrafiłam na stronę, która umożliwia wprowadzenie swojego adresu i znalezienie najlepszych ofert dostępnych w Warszawie. Ta strona to prawdziwy skarb dla wszystkich, którzy chcą mieć szybki i niezawodny dostęp do Internetu w swoich domach. Wystarczy wpisać swój adres, a strona pokaże Wam listę dostępnych ofert od różnych dostawców, z możliwością porównania prędkości, cen, warunków umowy i dodatkowych korzyści.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 16-07-2023, 19:57
Bambi89 Bambi89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 222
Domyślnie

Widzę, że mowa tutaj o internecie, a czy przykładowo kojarzycie firmę KOBA? Czy ktoś z was może z nimi współpracuje? Pytam, ponieważ przykładowo ja zastanawiam się nad tym czy właśnie z nimi nie nawiązać teraz współpracy... Ponoć ichinternet w białymstoku jest naprawdę szybki i niezawodny, a przy tym wszystkim i tani.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:35.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.