kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-07-2020, 09:16
Patrycja35's Avatar
Patrycja35 Patrycja35 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 138
Domyślnie Usuwanie zmarszczek laserem?

Jak trwały jest laserowy zabieg usuwający zmarszczki na twarzy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 21-07-2020, 15:44
dzonka dzonka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2013
Posty: 626
Domyślnie

Jak każdy zabieg z dziedziny chirurgii estetycznej tak i ten jest na pewien czas, nie na zawsze niestety Zanim zdecydujesz się na laserowe usuwanie zmarszczek powinnaś przyjrzeć się też innym, zdecydowanie mniej inwazyjnym metodom, choćby mezoterapii igłowej, albo niciom hialuronowym. Znajoma miała korektę policzków własnym tłuszczem i wyszło świetnie.

O tych metodach i wielu innych możesz poczytać na stronie jednej kliniki z Łodzi https://www.dermoklinika.pl/medycyna...zy/owal-twarzy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 27-07-2020, 14:22
angelo10 angelo10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 119
Domyślnie

Nie ma w tym nic złego. Jeśli chcecie poprawić swój wygląd, to po prostu wybierzcie się do takiej kliniki jak dermed w krakowie i tam zróbcie to, czego chcecie. Ja usuwałam zmarszczki botoksem i jestem zachwycona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 31-07-2020, 06:49
alizee alizee is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2018
Posty: 361
Domyślnie

Słyszałam, że warto się udać na zabieg fotoodmładzania skóry. Wykonują go w salonie kosmetycznym Coco-Time https://coco-time.pl/e-light-ipl-rf-fotoodmladzanie/. Kilka osób już mi mówiło, żebym koniecznie się wybrała na ten zabieg. Muszę się w końcu zapisać.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 11-08-2020, 11:17
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 514
Domyślnie

A laserowe zabiegi odmładzające? Na pewno świetnie sobie poradzą właśnie ze zmarszczkami - https://klinikamiracki.pl/odmladzanie-laserowe/ Moim zdaniem to są najlepsze aktualnie zabiegi na rynku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-08-2020, 11:33
Lola42 Lola42 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 349
Domyślnie

o laserowym usuwaniu jeszcze nie słyszałam. do tej pory chodziłam tylko na ich uzupełnianie kwasem do dr. wolfingera w krakowie i byłam bardzo zadowolona z efektów i szczerze mogę polecić, zarówno zabieg jak i specjalistę
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 21-09-2020, 11:33
Bombeczka Bombeczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 1
Domyślnie

Witajcie kobietki,
ostatnio mi się trochę schudło - i bardzo dobrze! Czuję się lepiej, wyglądam lepiej - jednak jest pewien minus. Jak trochę tłuszczyku zniknęło z twarzy w jego miejsce pojawiły się okropne zmarszczki. Wiele ludzi zwraca na to uwagę - dlatego chętnie się ich pozbędę. Ale laser wzbudza we mnie strach.
W odchudzaniu pomogły mi suplementy więc zastanawiam się nad suplementami na zmarszczki. Znalazłam taki artykuł https://dbamozdrowie.org/kolagen-do-picia/ o kolagenie do picia. Ponoć łatwo, zdrowo i przyjemnie - bez żadnej znaczącej ingerencji. Co sądzicie o tym sposobie?

Ostatnio edytowane przez Bombeczka : 27-08-2021 o 14:34.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 08-10-2020, 12:57
szymka82 szymka82 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 284
Domyślnie

Koniecznie pomyśl o zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Jednym z nich jest bezoperacyjny lifting HIFU. Wszystkie informacje na temat jego właściwości znajdziesz na stronie Vici Clinic z Krakowa.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:00.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.