kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Sylwetka
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 10-08-2016, 20:37
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Jeżeli macie nadmiar wody w organizmie i zależy wam na szybkim spaleniu tłuszczu. To najlepiej zakupić w aptece therm line hydrofast. Na bazie składników naturalnych m.in mniszek lekarski czy pokrzywa. Tak z 4 kg na miesiac schodzi spokojnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 26-09-2016, 22:09
Socha Socha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 4
Domyślnie

Jeżeli chodzi o suplementy na odchudzanie to lepiej ich nie używąć, ze względu na to, że to zwykłe placebo. Lepiej poszukać kogoś, kto pokaże ci jak patrzeć na swoje własne ciało, jak je obserwować i jak akceptować oraz opowie Ci o diecie, która tak na prawdę nie jest sposobem odchudzania, lecz odżywiania dzięki któremu będziesz nie tylko lepiej wyglądać ale również czuć się lepiej. . Branie suplementów na własną rękę może również spowodować skutki uboczne Polecam zaciągnąć rady u pani Patrycji Tłustochowicz, z którą możesz nawiązać kontakt telefoniczny jak i on-line. Mi bardzo pomogła, polecam i pozdrawiam

Ostatnio edytowane przez Socha : 29-09-2016 o 20:07.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 05-10-2016, 19:22
nosleep nosleep is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 383
Domyślnie

Faktycznie sposobów na chudnięcie jest sporo. Moim zdaniem najlepsze są dobrze dobrane diety. To gwarancja sukcesu. Zawsze można skorzystac z bezpłatnych konsultacji dietetyka tak jak w przypadku produktów Herbalife. Można tez zakupić 3dniowy pakiet startowy http://www.sklepdiety.pl/sklep,127,3...herbalife.html , dzięki któremu zapoznamy sie z produktami Herbalife. Ja tak zrobiłam i tak włąsnie przekonałam się do koktajli Herbalife. Teraz smacznie i szybko trace nadprogramowe kilogramy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 10-10-2016, 12:40
marlenkaa marlenkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 730
Domyślnie

Na http://rankingtabletkinaodchudzanie.pl/ masz fajny ranking - sprawdź gdzie co jest na jakiej pozycji, poczytaj skład, przeciwwskazania. Może rzeczywiście pozwoli Ci to jakoś ruszyć Twoją wagę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 10-10-2016, 17:35
ceezzarry ceezzarry is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 5
Domyślnie

Ciekawe suplementy polecacie, właśnie czegoś takiego szukałem ! Te rankingi tabletek dają do myślenia i niezłe rozeznanie na rynku !
__________________
Podolog z Krakowa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 11-11-2016, 12:02
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Ja na odchudzanie nie brałam żadnych suplementów. Zażywam jedynie takie, które wzmacniają organizm. Zawsze zamawiam te z hepatica, bo są z naturalnych skladników, a do tego jeszcze przebadane
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 25-01-2017, 21:22
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Jest bardzo fajne forum http://forumkulturystyczne.net/viewtopic.php?id=8738
na którym wypowiadają się osób na co dzień związane z tematem. Są to osoby korzystające z siłowni, zażywające suplementy diety, przez co mogą coś w tym temacie doradzić. Link dotyczy konkretnie spalaczy, ale znaleźć można też wiele innych, ciekawych wiadomości jak poszukasz w innych wątkach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 25-02-2017, 18:50
Anna.Panna Anna.Panna is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2017
Posty: 36
Domyślnie

czytałam kiedyś że niedobór witaminy d może mieć wpływ na naszą otyłość, więc w czasie walki z nadwagą warto wpierw sprawdzić swój poziom witaminy d w organizmie, pamiętam że gdy sama chciałam schudnąć to biegałam, chodziłam na siłownie, starałam się być aktywna a do diety dodawałam vita d express czyli suplement witaminy d, nie wiem na ile, ale przyniosło skutek

Ostatnio edytowane przez Anna.Panna : 09-03-2017 o 00:56.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 26-02-2017, 16:44
szygi szygi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 854
Domyślnie

Odżywki activlab stanowią profesjonalne produkty dla osób aktywnych, sportowców czy osób trenujących sporty siłowe. Dzięki restrykcyjnym normom oraz najostrzejszej kontroli odżywki activlab są uznawane za jedne z najlepszych na świecie. ActivLab BCAA XTRA https://centrumodzywek.net/aminokwas...00g-1454-.html to produkt, sprawdzony przez zawodowych sportowców sposób na idealne mięśnie, dodatkową siłę oraz wzmagającą motywację energię. Zapewni on maksymalny efekt przyrostu tkanki mięśniowej, usprawni regenerację i dodatkowo nie przyczyni się do nadmiernych przyrostów tkanki tłuszczowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 02-03-2017, 12:14
Ania82's Avatar
Ania82 Ania82 is offline
Member
 
Zarejestrowany: May 2014
Posty: 38
Domyślnie

Ja też się odchudzam, to w sumie moje n-te podejście, ale tym razem musi mi się udać! Zaczęłam miesiąc temu z wagą 75,1kg, teraz jest już 71,4kg, więc pomalutku do przodu. Chciałabym powitać lato z wagą ok. 64 kilogramy, ahhh marzenie : )) Zmieniłam dietę, więcej się ruszam, przeprosiłam się z basenem : P A co do preparatów na odchudzanie, to warto przyjmować te z naturalnym składem, u mnie na przykład sprawdza się taki z morwą od Doppelherz : ))

Ostatnio edytowane przez Ania82 : 03-03-2017 o 08:35.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:59.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.