kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 06-04-2019, 10:51
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 329
Domyślnie

Ja też szukałam ostatnio jakieś ładnej sukienki wieczorowej i udało mi się kupić bardzo ładną i elegancką na stronie https://mewa24.pl/548-sukienki. Leży na mnie świetnie, a dodatkowo cieszy mnie fakt, że zapłaciłam za nią bardzo niewiele, bo akurat trafiłam na atrakcyjną promocję
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 03-12-2019, 21:07
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Duży wybór pięknych sukien wieczorowych znajdziesz na stronie: https://navona.pl/ . Na pewno będzie tutaj coś, co wpadnie Ci w oko. Ceny też są rewelacyjne, dlatego polecam tą stronę Sama z przyjemnością kupię tutaj suknię dla siebie, gdy nastanie taka okazja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 04-12-2019, 02:49
Kandice's Avatar
Kandice Mężczyzna Kandice is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 115
Domyślnie

Tu znajdziecie szeroki wybór sukni studniówkowych https://www.lejdi.pl/k327,odziez-dam...tudniowke.html . Moja dziewczyna tam kupowała jak przygotowywaliśmy się na studniówkę. Według mnie była najpiękniejsza na całej zabawie. Ona sama była również bardzo zadowolona.
__________________
Są takie rzeczy, które bez względu na to, jak bardzo ich pragniemy, nie mogą się wydarzyć
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 04-12-2019, 18:43
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 346
Domyślnie

Moim skromnym zdaniem naprawdę warto zaznajomić się z ofertą tego sklepu internetowego: https://sukienki.pl/ Znajdziecie tam mnóstwo różnorakich sukienek na praktycznie każdą okazję Zdecydowanie polecam ten sklep online, ponieważ mają spory asortyment oraz ciekawe ceny, jak dla mnie spoko opcja.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 31-12-2019, 06:04
Nastka Nastka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2018
Posty: 45
Domyślnie

Cytat:
Napisał PikaBaka
Moim skromnym zdaniem najważniejsza jest wygoda, bo to Ty bedziesz w tym chodzic. Od siebie mogę polecić Ci takie eleganckie i ladne Sukienki dla puszystych i Celowalabym w prostą elegancję czyli kolory pastelowe a w tej ofercie sklepu znajdziesz kilka takich propozycji np Sukienka Plus Size Trapezowa Suora
Ja tam uważam, że i wygoda i wygląd są ważne. Zawsze staram się, żeby moje ubrania były takim złotym środkiem pomiędzy nimi. Ostatnio np. kupiłam świetne spodnie na stronie https://modneduzerozmiary.pl/pl/20-spodnie-i-legginsy. Nie dość że wygodne i mięciutkie to naprawdę bardzo eleganckie. Genialnie wyglądają. Idealne dla osób plus size, a trudno znaleźć spodnie powyżej rozmiaru 46, więc koniecznie sprawdźcie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 31-12-2019, 12:31
olivkaa olivkaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 324
Domyślnie

Ja dzisiaj znalazłam sukienki na poprawiny. Muszę zamówić sukienkę na wesele i poprawiny brata Myślicie, że dwie sukienki będą ok? Nie chcę iść na poprawiny w tym samym co na wesele. Wole mieć w zapasie drugą sukienkę w razie potrzeby.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 02-01-2020, 10:21
daniel.kaleb's Avatar
daniel.kaleb Mężczyzna daniel.kaleb is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 5
Domyślnie

Suknia jest bardzo ważna.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 02-01-2020, 11:54
dach.jesus's Avatar
dach.jesus dach.jesus is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2020
Posty: 3
Domyślnie

Myślę, że długie sukienki koktajlowe znowu są w modzie. Szukam właśnie odpowiedniej sukienki na wesele!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 17-01-2020, 08:36
Madziak Madziak is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 51
Domyślnie

Moim faworytem jest granatowa sukienka spire. Zakochałam się w niej od pierwszego wejrzenia
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 17-01-2020, 08:42
angelo10 angelo10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 119
Domyślnie

no jeżeli chodzi o sukienke na wesele to na samym końcu załatwialiśmy, własnie ubiór, najpierw najważniejsza była sala i to, a by była duża, żeby zmieściła sporo gości, żeby personel był naprawdę otwarty na propozycje. Tak było właśnie w hotelu pory roku, super miejsce, eleganckie, fajna okolica, niedaleko oczywiście las, mozna się przejść na spacer
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:26.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.