kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Moda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 13-01-2015, 11:50
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

A ja szukam jakiejś biżuterii do sukienki jeansowej. Wydaje mi się, że srebro będzie najlepiej pasowało, ale sama nie wiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 19-01-2015, 18:34
Interdanica1384 Interdanica1384 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 10
Domyślnie

Ja ogólnie rzadko noszę biżuterię - głównie dlatego, że jestem uczulona. Nawet nie mam przebitych uszu. Ale nie rozstaję się z jedną moją ukochaną bursztynową bransoletką. Dostałam ją lata temu. I nawet czasami próbuję założyć coś jeszcze, ale... Nie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 21-01-2015, 18:27
Zuza Zuza is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 54
Domyślnie

Ja noszę , ale nie przesadzam z ozdobami. A z zegarków to ta elixa by mnie uszczęśliwiła
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 28-01-2015, 14:22
martynaknotek martynaknotek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2
Domyślnie

Ja noszę tylko prezenty od bliskich a, że mój ukochany często mi takie prezenty sprawia to już tego troszkę mam ostatnio zrobił mały eksperyment i zamówił mi ręcznie robioną biżuterię ze sklepu http://serenade.pl nie mówiąc o tym nic. Wielki było moje zdziwienie kiedy odwiedził mnie kurier
__________________
Dla Pań biżuteria ręcznie robiona i Panów głośniki bluetooth
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 11-02-2015, 09:17
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Wspaniała niespodzianka. Bardzo podoba mi się zegarek ze zdjęcia powyżej. Sama na taki poluję.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 18-02-2015, 17:01
Zuza Zuza is offline
Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 54
Domyślnie

Tą elixę w Aparcie wypatrzyłam, na wiosnę chcę sobie ją kupić przy okazji urodzin
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 18-02-2015, 20:13
klubra klubra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2014
Posty: 22
Domyślnie

Ja wolę bardziej kolorową biżuterię. Nawet znalazłam sklep dla siebie http://encepence.pl/, mają tam sporą ofertę, nie tylko dla kobiet.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 19-02-2015, 11:19
loviczka loviczka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 11
Domyślnie

Kolczyki, albo łańcuszek z malutką zawieszką. Czasem i jedno i drugie, bo mam komplety, które noszę albo razem, albo osobno smile
Kiedyś byłam wielką fanką biżuterii, i potrafiłam się nią mocno poobwieszać (z rzemykami, sznurówkami i innymi bzdurkami włącznie), teraz przestawiłam się na delikatną srebrną biżuterię - taką typowo jubilerską
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 19-02-2015, 20:53
eliza104 eliza104 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2014
Posty: 1 915
Domyślnie

Tak jak Klubra gustuję w kolorowej biżuterii, szczególnie w kolczykach, które mam we wszystkich możliwych kolorach.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 24-02-2015, 10:39
dorocina's Avatar
dorocina dorocina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2013
Posty: 282
Domyślnie

Ja lubię rzemyki. Myślę,ze na co dzień są idealne nawet do pracy. Nie ocierają się o rękę i są bezpretensjonalne Ostatnio sprawiłam sobie taki rzemyczek Pandory:

Na razie z jednym tylko koralikiem ale zamierzam dobierać je sobie z czasem. Swoją drogą to kolekcje mają bardzo ładne, można sobie przejrzeć na stronie: http://www.pandora.net/pl-pl/explore/products/bracelets . Baardzo ciężko było mi się zdecydować na konkretną. W końcu wybrałam prosty, jasny kolorek, który odpowiada dress code w mojej pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:31.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.