kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #121  
Stary 19-08-2020, 23:00
boguska boguska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 029
Domyślnie

Jeśli szukasz dobrego adwokata, który pomoże ci podczas sprawy rozwodowej zajrzyj na https://gaworkancelaria.pl/ i zapoznaj się z ofertą tej kancelarii. Rozwód to trudny czas i warto mieć wsparcie dobrego adwokata. Ja jestem pół roku po rozwodzie i powiem szczerze, że była to prawdziwa jatka, Na szczęście mam to już za sobą. Powodzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #122  
Stary 21-08-2020, 21:26
bareczka bareczka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 298
Domyślnie

Świetnie adwokaci są w kancelarii adwokackiej Wojas Pawlak. To kancelaria z Gliwic, dokładnie mają swoją siedzibę na ryneczku w Gliwicach i do nich można udać się z każdą sprawą. Zajmują się prawem karnym, rodzinnym, cywilnym jak i wieloma innymi odłamami prawa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #123  
Stary 23-08-2020, 19:15
Martyna28 Martyna28 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2020
Posty: 145
Domyślnie

Ze swojej strony mogę polecić Pana Tomaszczyk, który specjalizuje się w prawie pracy. Ma ogromne doświadczenie i wiedzę, jest rzetelny i konkretny.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #124  
Stary 08-09-2020, 11:46
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Warto swoje sprawy konsultować z prawnikiem, który specjalizuje się w określonych kwestiach. Niektóre problemy są też poruszane w internecie. Na http://przegladprawny.pl/jak-starac-...-obywatelstwo/ można dowiedzieć się, jak starać się o polskie obywatelstwo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #125  
Stary 09-09-2020, 09:46
Miriam33 Miriam33 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 994
Domyślnie

hej, wyprowadzam się z Polski i szukam prawnik ze znajomością hiszpańskiego, który pomoże mi z ogarnięciem papierów związanych z wynajmem mieszkania. Polecacie kogoś?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #126  
Stary 09-09-2020, 13:13
lucienne.bergstrom's Avatar
lucienne.bergstrom lucienne.bergstrom is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2020
Posty: 4
Domyślnie

Wydaje mi się, że na samym początku warto zdecydować się na poradę prawną online.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #127  
Stary 09-09-2020, 19:17
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

Kancelaria Adwokacka Lexay https://kancelaria.lexay.pl/adwokat-krakow-prawo-karne/ jest niezawodna, jako chodzi o prawo karne. Wiem, bo znajoma akurat korzystała z ich usług i bardzo sobie chwaliła ich. Mówiła, że są to profesjonaliści w każdy calu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #128  
Stary 13-09-2020, 19:25
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 580
Domyślnie

Ja na waszym miejscu zgłosiłabym się również do kancelarii adwokackiej Łukasza Węgłowskiego w Szczecinie . Oni jakiś czas działają już na rynku i każdy ich poleca komu prowadzili sprawy. Dotrzymują terminów i na bieżąco informują o postępowaniu prac, są godni zaufania.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #129  
Stary 15-09-2020, 18:43
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Pan Tomaszczyk z JST, specjalizuje się w prawie pracy. Ma ogromną wiedzę i doświadczenie. Cieszy się dobrymi opiniami.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #130  
Stary 26-09-2020, 18:29
angelika1998 angelika1998 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 609
Domyślnie

Dobrym adwokatem od spraw karnych jest mecenas Mariusz Olężałek, to osoba która nigdy nie wyręcza się aplikantami i najczęściej sama pojawia się już na miejscu wykonywania czynności. Zajmuje się sprawami nawet bardzo trudnymi, kiedy inne kancelarie odmawiają od działa i to z dobrym efektem, wiem że zajmie się również sprawą która dotyczy osoby nieletniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:32.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.