kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #101  
Stary 26-04-2021, 19:07
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 343
Domyślnie

A czy są tutaj jakieś osoby zajmujące się elektryką? Czy macie uprawnienia SEP G1? Jeśli tak, to gdzie robiliście sobie kurs? Ja ostatnio widziałam ofertę takiego kursu na stronie internetowej https://kursy-sep.com.pl/. Jak sądzicie, czy warto się tam zapisać na takie szkolenie? Czy egzamin SEP jest trudny?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #102  
Stary 30-04-2021, 12:27
comon's Avatar
comon comon is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 893
Domyślnie

Jeśli chodzi wybór szkoły to uważam że trzeba zwrócić uwagę czy szkoła oferuje książki na wypożyczenie czy nie. Jest z tym później problem i trzeba szukać podręczników na stronach tego typu https://www.taniaksiazka.pl/t/matura-geografia-2021
Odpowiedź z Cytowaniem
  #103  
Stary 09-05-2021, 09:25
roksana9202 roksana9202 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 59
Domyślnie

Uważam, że w dzisiejszych czasach warto pójść na studia, ponieważ pozostawiają one otwarte drzwi do dalszej kariery. Jest obecnie tyle kierunków i możliwości, że można studiować sobie online, jednocześnie pracując, a w taki sposób łatwiej wszystko pogodzić. Mnie osobiście zainteresowały kierunki na AEH w Warszawie, a konkretnie zarządzanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #104  
Stary 17-05-2021, 09:39
figa figa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 924
Domyślnie

Ja po szkole średniej zdecydowałam się na pielęgniarstwo. teraz jestem już na drugim roku i nie żałuję tej decyzji jeśli chodzi o uczelnie to wybrałam Mazowiecką Uczelnię Medyczną w Warszawie. polecam, bardzo wysoki poziom, doświadczeni wykładowcy, niewygórowane czesne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #105  
Stary 06-09-2021, 22:53
starla starla is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 575
Domyślnie

Pewnie, że warto taką edukację podjąć. Jak nie chcesz zaraz iść na studia a chcesz zdobyć zawód? od tego są dobre szkoły policealne przecież. Florysta, technik administracji a może terapeuta zajęciowy? Wszystkie takie kierunki można znaleźć w ofercie Warszawskiej szkoły Profesja Edukacja. Moim zdaniem najlepsza szkoła tego typu w mieście, prowadzą różne kursy zawodowe, szkolenia również.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #106  
Stary 07-09-2021, 13:50
Agnes89 Agnes89 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Miasto: Bydgoszcz
Posty: 23
Domyślnie

Ciekawe artykuły i porady
Odpowiedź z Cytowaniem
  #107  
Stary 08-09-2021, 19:23
Fafaron44 Fafaron44 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2021
Posty: 4
Domyślnie

Jak się na to zapatrujecie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #108  
Stary 10-09-2021, 10:55
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 990
Domyślnie

mój znajomy polecał mi aby zajrzeć na stronę https://leadership-center.pl/fundame...ia-projektami/ w temacie kursów i szkoleń, mają tam spory wybór i wykwalifikowaną załogę która przygotowuje materiały
Odpowiedź z Cytowaniem
  #109  
Stary 19-10-2021, 15:59
kastanio kastanio is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 2 076
Domyślnie

Mnie interesuje taki temat jak krajowe stanowiska i funkcje publiczne uznawane za eksponowane stanowiska polityczne nie wiem czy mamy na forum osoby znające się trochę na polityce? Jeżeli tak to mocno zachęcam Was do dyskusji
Odpowiedź z Cytowaniem
  #110  
Stary 28-10-2021, 08:34
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Uważam, że i tak warto iść na studia. Tym bardziej, że jeśli chodzi o wybór kierunku to mamy bardzo dużo możliwości. Ciekawą ofertę ma na przykład Państwowa Uczelnia im. Stefana Batorego. Zapoznacie się z nią na stronie https://www.pusb.pl/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:54.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.