kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 14-11-2020, 19:41
jurekkil Mężczyzna jurekkil is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2020
Posty: 4
Domyślnie

Jako facet zastanawiałem się ostatnio, czy nie farbować włosów, żeby przykryć moje siwe przebłyski
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 14-02-2021, 19:03
holles holles is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 534
Domyślnie

Oczywiście, że jako facet możesz farbować włosy nawet te siwe. Jeśli chcesz, żeby efekt był jak najbardziej dla Ciebie zadowalający, to do mieszanki koloryzującej dodaj to mleczko https://organicznewlosy.pl/mleczko-p...352236280.html. Dzięki niemu Twoje siwe włosy zostaną w 100% pokryte farbą. Włosy po niej również są lśniące i żywe.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 29-03-2021, 15:17
berry berry is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 366
Domyślnie

Cytat:
Napisał herok24
mam 32 lata i zaczęłam siwieć szukałam farby która nie zniszczy moich włosów i trafiłam na naturalna farbę Color&Soin to formuła oparta na cennych i naturalnych składnikach aktywnych olejki roślinne nie uczula, pięknie pachnie i wygładza włosy - wiele kolorów i dobra cena, polecam!!

Ja też polecam https://www.colorsoin.pl/ ! Od kiedy odkryłam tę farbę, to zrezygnowałam z innych, chemicznych odpowiedników. Podoba mi się, że Color&Soin nie zawiera amoniaku, silikonu, a w składzie ma np. soję, owies, pszenicę. Przyznam, że początkowo byłam sceptycznie nastawiona ale w 100% pokrywa siwe włosy i nie podrażnia!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 30-03-2021, 16:30
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 557
Domyślnie

Oj tam od czasu do czasu kobieta mu się zmienić... A każdy chce się czuć wyjątkowo i pięknie. Sama teraz planuje pofarbować sobie na blond włosy, a mam ciemne. Także wiecie... Zmiana będzie spora. Na stronie https://www.wispol.eu/pol_m_Wlosy_Ko...losow-308.html znalazłam już dobry rozjaśniacz do włosów w sprayu, także niedługo będę mogła zacząć eksperymentować z nową fryzurą.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 02-05-2021, 12:21
vilma vilma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 844
Domyślnie

Cytat:
Napisał berry
Ja też polecam https://www.colorsoin.pl/ ! Od kiedy odkryłam tę farbę, to zrezygnowałam z innych, chemicznych odpowiedników. Podoba mi się, że Color&Soin nie zawiera amoniaku, silikonu, a w składzie ma np. soję, owies, pszenicę. Przyznam, że początkowo byłam sceptycznie nastawiona ale w 100% pokrywa siwe włosy i nie podrażnia!

Color&Soin ma najlepsze farby - w 100% się zgadzam <3 Ja używam odcienia blond pszeniczny i świetnie wygląda. Farba kompletnie nie podrażnia, nie wysusza włosów, a aplikacja jest przyjemna i produkt pięknie pachnie. No 100% natury!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 19-12-2021, 17:10
Wera Wera is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 637
Domyślnie

U mnie i męża bardzo fajnie po 40-ce pomógł preparat na siwe włosy GR-7. Pierwsze efekty były po tygodniu. Dzięki temu preparatowi mąż wybił sobie z głowy farbowanie włosów i też odzyskał swoją pewność siebie bo znów wygląda jak trzydziestolatek
Odpowiedź z Cytowaniem
  #17  
Stary 18-10-2022, 10:17
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 525
Domyślnie

Przy jasnych, rozjasnianych wlosach warto sprawdzic toner do włosów blond zamiast katowac je wiecznie farba
Odpowiedź z Cytowaniem
  #18  
Stary 09-02-2023, 09:56
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Cześć. Sama ostatnio zamarzyłam sobie zmianę koloru włosów, ale nie mam w tym temacie doświadczenia, więc nie wiem jakie farby najlepiej będzie postawić. Znajoma wspominała mi, żebym wróciła uwagę na propozycję od Color&Soin i jestem ciekawy odcinek czy wy kiedykolwiek stosowaliście może ich produkty. Dajcie mi znać, a będę wam bardzo wdzięczna
Odpowiedź z Cytowaniem
  #19  
Stary 22-03-2023, 09:10
zuzolkaaaa0 zuzolkaaaa0 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2023
Posty: 34
Domyślnie

ja od zawsze rozjaśniam do blondu na http://four-reasons.pl/content/farby-rozjasniajace i mega polecam te farby
Odpowiedź z Cytowaniem
  #20  
Stary 16-05-2023, 12:47
dominika.lis dominika.lis is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2023
Posty: 1
Domyślnie

Oczywiście, coraz więcej mężczyzn farbuje włosy i nic w tym dziwnego. Jeśli to pomoże Ci poczuć się pewnie, to dobry pomysł. Warto wybierać dobre farby do włosów, aby uzyskać doskonałe efekty i dobrze ukryć siwe włosy. Nowoczesne farby ukrywają nawet do 100% siwych włosów!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:53.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.