kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Ciąża
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #201  
Stary 09-10-2022, 19:20
Lila882 Lila882 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2022
Posty: 149
Domyślnie

Pamiętaj aby na pierwszym miejscu stawiać jakość kupowanych produktów, a nie ich cenę. Na pewno nie warto oszczędzać na wózku. Sama zamierzam kupić EasyGO Optimo AIr. Ma dobrą jakość, świetną amortyzację. Według mnie jest też w przyzwoitej cenie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #202  
Stary 10-10-2022, 16:57
karolcia89 karolcia89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 433
Domyślnie

Nie ulega wątpliwościom, że jedną z najistotniejszych kwestii dla przyszłych rodziców są szczepienia dziecka. Warto ten temat zgłębić i dowiedzieć się więcej chociażby o pneumokoki kiedy szczepić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #203  
Stary 22-10-2022, 17:50
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

Z Ceba zamawiała sobie fajne rzeczy jak choćby poduchę do karmieia czy ręczniczki. Jakość wykonania jest super, materiał przyjemny i delikatny, ładne wzory do wyboru i cenowow wychodzi przystępnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #204  
Stary 28-11-2022, 22:21
expi expi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2020
Posty: 188
Domyślnie

W moim przypadku wyprawka będzie kosztować mnie podwójnie, bo spodziewam się bliźniąt. Największym wyborem okazał się wybór wózka, ale na szczęście natknęłam się na ofertę Cavoe - modelu Avec. Uważam, że jest genialny i równie zachęcającego wózka nie udało mi się znaleźć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #205  
Stary 04-12-2022, 15:00
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Cytat:
Napisał JuliaBed
Z Ceba zamawiała sobie fajne rzeczy jak choćby poduchę do karmieia czy ręczniczki. Jakość wykonania jest super, materiał przyjemny i delikatny, ładne wzory do wyboru i cenowow wychodzi przystępnie.

Też mam od nich ręczniczki, przewijak i kocyki i jestem z nich bardzo zadowolona! Cena do jakości w porządku a produkty są na prawde prze fajne i dobrze nam służa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #206  
Stary 05-12-2022, 10:11
anielina anielina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 227
Domyślnie

Ja sporo rzeczy do wyprawki kupowałam w sklepie Ceba Baby -https://cebababy.eu/. Pościel, kocyki, ręczniki, przewijak (bardzo przydatna rzecz - warto kupić), i jeszcze taką poduszeczkę-przytulankę. Są tam też poduszki do karmienia dla mam - również polecam - bardzo wygodne i przydatne.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #207  
Stary 05-12-2022, 10:51
evangeline evangeline is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 836
Domyślnie

A czy zamówiliście już może odpowiedni kocyk dla swojego maluszka? Właśnie ja szukam od jakiegoś czasu dobrej oferty i nie tak dawno natrafiłam na https://lalabu.pl/kocyk-bawelniany-h...owy-p-278.html . Ogólnie można tutaj kupić delikatny i bardzo miękki kocyk. Mieliście już okazję go zamówić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #208  
Stary 05-12-2022, 15:03
szymka82 szymka82 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 284
Domyślnie

Pamiętaj też o zakupie mleka modyfikowanego. My stosujemy Bebilon z Pronutra Advance i jesteśmy bardzo zadowoleni. Zawiera niezbędne witaminy, może być też stosowane jako uzupełnienie karmienia piersią jeśli zachodzi potrzeba dokarmiania dziecka. Kupujemy je w aptekach sieci DOZ.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #209  
Stary 14-12-2022, 00:38
magda.wadelska magda.wadelska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2022
Posty: 5
Domyślnie

To prawda... kupując słabej jakości trzeba kupować kolejne... a to żadna oszczędność Ja wyprawkę kompletowałam na Cebababy. Rzeczy mają świetną jakośc a do tego przyzwoitą cenę!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #210  
Stary 15-12-2022, 22:51
natalia.kurzajewska natalia.kurzajewska is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2022
Posty: 4
Domyślnie

Też trafiłam na stronę Cebababy z polecenia koleżanki i naprawdę jestem mega zadowolona z tego co przyszło. Brakuje mi kilku drobnostek i już wiem gdzie będę składać kolejne zamówienie
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.