kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 20-01-2014, 17:52
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie Inwestycje kapitałowe

Jak myślicie, w co warto inwestować obecnie pieniądze aby zysk był jak najwyższy a kapitalizacja odsetek odbywała się w możliwie najkrótszych okresach czasu. Pod tym linkiem znaleźć można wszystko co istotne na ten temat. I kiedy zostanie zniesiony podatek Belki który tak szumnie był zapowiadany ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 04-11-2021, 16:33
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 326
Domyślnie

A skoro już o inwestowaniu mowa, to czy wiecie, czym jest fundusz inwestycyjny otwarty? Może ktoś z Was miał już do czynienia z inwestowaniem w takie właśnie fundusze? I jak wrażenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 26-11-2021, 09:57
Mennica Skarbowa Mennica Skarbowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 105
Domyślnie

W takim razie jeżeli chcecie przede wszystkim skutecznie przechować wartość swoich oszczędności przez lata to zdecydowanie polecam w zakresie wyboru metali szlachetnych w najlepszych cenach i dobrych formach do późniejszej odsprzedaży odwiedzić naszą Mennicę Skarbową https://www.mennicaskarbowa.pl/ licząc przy tym na pełne wsparcie i oczywiście szybkie realizacje nawet w 24h.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 19-03-2022, 10:18
MajaU MajaU is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 1 124
Domyślnie

Odnośnie inwestycji w metale szlachetne w formie monet bulionowych z niskim spreadem które też w razie czego później bez problemów bedzie można je odsprzedać komuś innemu, czy nawet do mennicy. Według mnie odpowiednim kierunkiem wyboru jest pewna i z dobrymi opiniami Mennica Skarbowa w dobrych cenach, ale i też szybką dostawą bo u niektórych sprzedawców jednak ten okres oczekiwania jest bardzo długi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 28-03-2022, 08:02
paulinabiedrowska paulinabiedrowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2017
Posty: 1 523
Domyślnie

Niesamowite jest to jak wiele sposobów na inwestowanie aktualnie daje świat. Ja sama wybrałam https://novafinances.pl/ i ich projekty, bo naprawdę dobrze to wygląda, jak sprawdzi się rentowność no to ulala!
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 30-03-2022, 23:55
anik anik is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2020
Posty: 378
Domyślnie

Co do inwestowania to mąż ostatnio czytał o wynikach PZU za ubiegły rok, są rekordowe jak się okazuje. Najlepsze na przestrzeni 12 ostatnich lat. Co wcale nie jest oczywistością biorąc pod uwagę różne problemy w kraju, w tym covid. Dlatego i mnie temat zainteresował. Nie mówiąc, że jestem pod wrażeniem zarządzania i tak efektywnej pracy całego sztabu ludzi przecież.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 31-03-2022, 06:10
Kasiastan Kasiastan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2021
Posty: 17
Domyślnie

Obecnie najlepszą inwestycją jaką wykonałam jest zakup mieszkania poprzez Budstol Deweloper Bydgoszcz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 13-06-2022, 11:00
annika97 annika97 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2020
Posty: 249
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kaśka
Jak myślicie, w co warto inwestować obecnie pieniądze aby zysk był jak najwyższy a kapitalizacja odsetek odbywała się w możliwie najkrótszych okresach czasu. Pod tym linkiem znaleźć można wszystko co istotne na ten temat. I kiedy zostanie zniesiony podatek Belki który tak szumnie był zapowiadany ?

w czasie kryzysu to ciężko w sumie inwestować tak, by zyski były szybkie i wysokie. Warto na pewno pomyśleć o kupnie złota, na przykład mennica skarbowa - https://www.mennicaskarbowa.pl/ ma fajną ofertę na złoto. Warto sobie sprawdzić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 29-06-2022, 06:25
gasella gasella is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2018
Posty: 676
Domyślnie

racja, ale tego co słyszałam to opłaca sie odkładać dzięki pracowniczym planom kapitałowym, nawet ja mam już tam sporo pieniędzy uzbierane, a teraz tu https://www.mojeppk.pl/serwis każdy uczestnik może podglądać swoje środki
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 18-07-2022, 06:53
Mennica Skarbowa Mennica Skarbowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2021
Posty: 105
Domyślnie

Na pewno warto przede wszystkim zacząć bezpiecznie i długoterminowo inwestować. Ja kupuje złoto za pośrednictwem https://www.mennicaskarbowa.pl/ i tak lokuję swoje oszczędności w metale szlachetne. Dzięki temu zabezpieczę swoją przyszłość, ale również naszych dzieciaków. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 01:13.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.