kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-12-2014, 09:40
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie Jakie leki na grzybicę paznokci stóp?

Hej dziewczyny. Mam obecnie bardzo duży problem... .Jeden z paznokcie mojej stopy zaczął zmieniać kolor i jestem prawie na 100% pewna,że to grzybica ! Bardzo mnie to przeraża ponieważ widziałam na zdjęciach jak tragicznie potrafi to wygladać i do czego potrafi to dążyć !
Co mam robić? Iść do jakiegoś lekarza?
Czy możecie mi polecić dobrego podologa w Warszawie?
__________________
Ty jesteś wiedźminem anachronicznym, a ja wiedźminem nowoczesnym, idącym z duchem czasu. Dlatego ty wkrótce będziesz bezrobotny, a ja będę prosperował. Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 02-01-2015, 11:40
Adelka's Avatar
Adelka Adelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2014
Posty: 237
Domyślnie

Nie stresu się tak bo niekoniecznie musi być to grzybica stóp. Może są to akurat jakieś niegroźne zmiany?
Oczywiście zgadzam się z tym, że warto byłoby to skonsultować ze specjalistą.
W Warszawie dobry podolog przyjmuje obecnie na Wyszyńskiego 5. Jest to pani Katarzyna Gaździcka. Chodziłam tam swego czasu z kurzajkami.
Tutaj masz jej stronę www: http://www.podolog-warszawa.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 02-01-2015, 15:16
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

Też wydaje mi się, że lepiej udać się od razu do specjalisty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 04-01-2015, 12:02
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

Kaśka leków Ci tutaj nikt nie doradzi bo nie wiem czy przesiaduje tutaj jakiś lekarz dermatolog. Również jestem zdania,że powinnaś wybrać się do dobrego specjalisty. Ja również słyszałam o pani Katarzynie Gaździckiej, chodziła tam moja mama ze stopą cukrzycową. Na pewno powinna Ci coś doradzić.
__________________
Czasami się zastanawiam, czy przypadkiem coś jest ze mną nie tak. Być może za dużo czasu spędzam w towarzystwie moich bohaterów literackich i, co za tym idzie, moje ideały i oczekiwania są zdecydowanie zbyt wysokie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-01-2015, 07:07
Kaśka's Avatar
Kaśka Kaśka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2013
Posty: 347
Domyślnie

Dzięki dziewczyny. W sumie macie rację. Nie ma sensu samodzielnie się leczyć bo wiadomo jakie mogą być tego następstwa...
Na dniach postaram się zapisać, mam tylko nadzieję, że nie będzie tam dużych kolejek. Widzę w cenniku, że nie jest również aż tak drogo.
Pozdrawiam.
__________________
Ty jesteś wiedźminem anachronicznym, a ja wiedźminem nowoczesnym, idącym z duchem czasu. Dlatego ty wkrótce będziesz bezrobotny, a ja będę prosperował. Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie już na świecie. A skurwysyny będą zawsze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 27-02-2015, 14:35
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

najlepiej właśnie udać się do dermatologa, on Ci najlepiej doradzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 28-02-2015, 19:54
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

To samo chciałam napisać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 14-04-2015, 18:24
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Dziewczyny mają rację - samej najlepiej za dużo nie eksperymentować, bo możesz na tym źle wyjść.
Na pewno warto skonsultować się z lekarzem.
Sporo informacji na temat tego, jak leczyć grzybicę paznokci jest też w sieci. Ale to raczej dodatkowe wskazówki, niż metoda leczenia. Bez wizyty u lekarza raczej się nie obędzie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 28-09-2015, 14:50
iolanta's Avatar
iolanta iolanta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 5
Domyślnie

Weszłam w ten temat z ciekawości, bo nigdy nie słyszałam określenie "podolog". Przez przypadek okazuje się, że to specjalista, który może mi pomóc. Mam problem z wrastającym paznokciem w dużym palcu lewej stopy. Miałam już kiedyś jeden zabieg (skierowanie od lekarza rodzinnego), który polegał na wycięciu paznokcia. Niestety pomogło tylko na jakiś czas. Po 1,5 roku znowu czuję potworny ból, prawdopodobnie znowu wda się jakieś zakażenie. Możecie mi powiedzieć czy podolog to tylko wizyty prywatne, czy może da się załatwić wizytę na Fundusz Zdrowia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 24-04-2017, 23:56
Pilipa Pilipa is offline
Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 69
Domyślnie

Dokładnie, nie dermatolog tylko podolog.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:33.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.