kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 26-09-2017, 12:39
mAlinka's Avatar
mAlinka mAlinka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 1 156
Domyślnie

Mi szef zapłacił za kurs Python i bardzo mnie to podbudowało
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 05-10-2017, 18:01
Elka084 Elka084 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 77
Domyślnie

Według mnie jednak największą motywacją dla pracowników jest albo premia pieniężna, albo prezent materialny. Dobrym wyjściem może być na przykład karta podarunkowa: http://karta-podarunkowa.pl/metody-m...wynagradzania/ Dzięki temu pracownicy poczują się docenieni i będą mieli dodatkowy bonus za swoją ciężką pracę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 08-10-2017, 19:32
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Według mnie z tym różnie może być. Dodatkowa pensja jednego zmobilizuje, a drugiego wręcz przeciwnie - stwierdzi, że skoro już ją dostał to może sobie trochę odpuścić. Ja najbardziej chyba ceniłabym sobie odpowiednią atmosferę, tak żeby przyjemnie się do pracy przychodziło (by nie był to jedynie przykry obowiązek). Ogólnie bardzo fajnie na temat motywacji opowiada Jacek Wiśniowski na swoim blogu. Myślę, że jest to tak obszerny zbiór informacji, że zarówno pracownicy, jak i pracodawcy odnajdą tam coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 18-10-2017, 09:06
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

My zastanawiamy się nad prezentami motywującymi dla naszych pracowników i najbardziej jak na razie spodobał nam się pomysł z leasingiem telefonu http://leasinglaptopa.pl/ProductDetails?filters=37A7669B321FFCF441D0719ED34 9435EC300E07D Chcemy wziąć telefony w leasing a następnie wrzucić je w koszta utrzymania firmy. Telefony przekazać pracownikom. Myślę że to dobry pomysł na motywację pracowników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 22-10-2017, 12:30
nana333 nana333 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 2
Domyślnie

W naszej firmie prowadzone są szkolenia dla pracowników - między innymi szkolenia sprzedażowe. Zajmuje się tym jedna firma. Korzystamy z usług szkoleniowych witalni.pl, które odbieram jako bardzo interesujące i wartościowe na rynku.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 23-10-2017, 18:38
moniś12 moniś12 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2017
Posty: 341
Domyślnie

motywowac mozna na wiele sposob, ale najwazniejsze zeby motywacja chociaz przez chwile była "trwała". premia ok, ale czy to wizja poprawy na dłużej? u nas w firmie stosowalismy wiekszosci metod, ale poprawilo sie tak naprawde dopiero gdy w firmie pojawili sie specjalisci z hre ktorzy zbudowali model kompetencji w firmie. w tej chwili praca wyglada zupelnie inaczej - jest dynamika, jest struktura, kazdy robi to co do niego nalezy przez co nie ma frustracji. zdecydownie lepiej pracuje sie w teamie uporzadkowanym
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 24-10-2017, 08:07
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 330
Domyślnie

Motywacja pracowników jest bardzo ważna, to się zgadza. Jednak w dzisiejszych czasach niestety coraz częściej zdarza się, że pracownicy, mimo organizowania licznych szkoleń, konkursów itp. nie są z nami do końca uczciwi, zwłaszcza wtedy, kiedy pracują w terenie. Dlatego na pewno w każdej firmie, która zatrudnia takich pracowników, na przykład przedstawicieli handlowych, przyda się aplikacja Xapp. Jest to aplikacja do zarządzania swoimi pracownikami, dzięki niej możemy sprawdzić między innymi ich czas pracy, czy tez teren, po jakim się poruszali. Możemy też przyjmować od nich raporty, wnioski urlopowe oraz zlecać kolejne zadania czy też łączyć w określone grupy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 02-12-2017, 12:25
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 555
Domyślnie

To jest prawda motywacja jest naprawdę ważna. Dzięki motywacji, odpowiedniemu nastawieniu możemy osiągnąć niemalże każdy cel. Jeżeli chodzi o mnie to niestety od jakiegoś czasu nie wiem jak motywować siebie, ani moich pracowników. Czuje, że moje bojowe nastawienie do działania opadło. Domyślam się, że moi pracownicy też to zauważyli niestety. Chciałabym coś z tym zrobić... Ostatnio znajomy mi polecił zapoznanie się z blogiem motywacja w pracy, ponoć tutaj znajdę wszelkie istotne wskazówki co do odkrycia między innymi w sobie motywacji. Myślę, że faktycznie przejrzę go może to klucz do rozwiązania moich problemów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 06-12-2017, 11:58
katpio123 katpio123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 38
Domyślnie

Temat motywacji pracowników jest dla mnie trudny. Widzę, że dwóch moich podwładnych potrzebuje zmotywowania, a ja już nie wiem co mam zrobić... Firma nie dba o zaplecze socjalne, a to ważne narzędzie motywacji. Tutaj: http://www.echos.pl/jak-zostac-dobry...c-pracownikow/ znalazłam kilka ciekawych rad, liczę na to, że pomogą. Muszę szukać niefinansowych sposobów na zmotywowanie pracowników.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 05-01-2018, 09:19
Grazynka105 Grazynka105 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 364
Domyślnie

Myślę, że jedyną rzeczą, która najbardziej motywuje są pieniądze. Dlatego jestem za tym aby nawiązać współpracę z http://www.edenred.pl/ , bo oni pomogą wymyślić tak system motywacyjny aby pracodawca nie był stratny, a przy tym pracownik dostał większą premię. W sumie jak teraz tak sobie myślę to jeszcze wpadło mi do głowy, to że na motywację pracowników do pracy wpływa atmosfera w pracy. Czym lepsza tym lepiej się pracuje. Wiecie pracownik chętniej wtedy przychodzi do pracy i milej mu sie pracuje
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.