kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #61  
Stary 13-07-2015, 17:13
Getryna Getryna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie gotowanie

Ja także mam problem ze znalezieniem czasu na gotowanie. Praktycznie od 7 do 16 pracuję. Potem wracam na chwilę do domu i znowu pracuję do 20. Po 20 mam czas, ale już padam na twarz. Czy da się to jakoś pogodzić bez rezygnowania z pracy?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #62  
Stary 13-07-2015, 18:15
stafik stafik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Kupić sobie szybkowar:-) serio:-) u nas sprawdził sie ten pomysł:-) Gulasz gotowy nie w 1,5 godz., a w 20 minut, kurczak nie w godzinę, a w 15 minut, do tego ryż lub ziemniaki w 6 minut. Przygotowanie obiadu w kilka chwil naprawdę jest możliwe :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #63  
Stary 14-07-2015, 20:22
molivka molivka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja pracuję na trzy zmiany i zawsze staram się zaplanować tak swoje obowiązki, aby moi mężczyźni po przyjściu z pracy czy szkoły mieli gorący posiłek Zazwyczaj wstaję wcześnie rano lub gotuję wieczorem, żeby mogli sobie odgrzać Dla chcącego nic trudnego - jeśli ktoś jest dobrze zorganizowany to bez problemu uda mu się pogodzić pracę z obowiązkami pani domu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #64  
Stary 15-07-2015, 14:11
jastka4 jastka4 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 7
Domyślnie

najważniejszy w ciągu dnia to ciepły posiłek nawet jeżeli nie mamy czasu to chociaż zupe można ugotować nie wiele przy tym roboty wszystko do jednego gara zawsze można odgrzać i smak zostaje. Ja zawsze tak robię jeżeli już mam czas to zrobię dwa dania a tak to urozmaicam dania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #65  
Stary 07-03-2022, 17:26
kami92 Mężczyzna kami92 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2020
Posty: 80
Domyślnie

Dużą oszczędnością czasu dla mnie jest korzystanie z mrożonych półproduktów. Bardzo wygodnym sposobem na mrożenie jedzenia jest pakowanie w woreczki strunowe. Takie woreczki można znaleźć w sklepie https://www.opako.com.pl/torebki-strunowe-cat-701.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #66  
Stary 08-03-2022, 21:17
domkavvv domkavvv is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 1
Domyślnie

Jeśli na prawdę lubisz coś robić to zawsze znajdziesz na to czas. Gotowanie to jedna z moich pasji i chociaż nie codziennie mogę to robić to staram się wygospodarować czas przynajmniej w weekend
__________________
półkolonie kulinarne
Odpowiedź z Cytowaniem
  #67  
Stary 14-03-2022, 10:46
Oliwkaaa Oliwkaaa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 351
Domyślnie

Choć w tygodniu faktycznie nie mam za wiele czasu na gotowanie to jednak w weekend lubię poszaleć w kuchni Wczoraj, w niedzielę, przygotowałam takę gęsie udka https://drosed.pl/przepis/gesie-udka-z-jablkami/ i wyszły na prawdę prze pysznie
Odpowiedź z Cytowaniem
  #68  
Stary 14-06-2022, 14:31
octavia.kuphal's Avatar
octavia.kuphal octavia.kuphal is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2022
Posty: 4
Domyślnie

Pamiętajcie, że wiele potraw czy produktów można mrozić. Trzeba tylko wiedzieć które dokładnie i jak to zrobić. Dowiecie się tego w tym artykule, także zostawiam namiar - https://maxelektro.pl/poradniki/co-m...o-nie,597.html. Okazuje się, że możemy zamrozić mnóstwo produktów. Dzięki temu unikniemy marnowania żywności i będziemy mogli w zimie korzystać z owoców i warzyw sezonowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #69  
Stary 20-06-2022, 12:30
JuliaBed JuliaBed is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2019
Posty: 258
Domyślnie

W tygodniu sama nie mam na to za wiele czasu więc staram się przygotować coś szybkiego. Dziś będzie lazania w takim wydaniu https://drosed.pl/przepis/lazania-z-...wym-i-cukinia/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #70  
Stary 19-09-2022, 08:11
DariaM11 DariaM11 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2020
Posty: 1 988
Domyślnie

Na pewno warto również tutaj zainwestować w bardzo dobrą jakość jeśli chodzi o oliwy z oliwek oraz rzepakowej w dobrej cenie to mogę jak najbardziej polecić Wam do sprawdzenia również propozycje marki https://vertego.pl/ gdzie znajdziecie wersje w sprayu typu BoV Bag-on-Valve bez gazów pędnych, konserwantów i innych dodatków szkodliwych dla zdrowia. Bardzo dobra opcja, abyście mogli zadbać o swoje zdrówko i samopoczucie. Pozdrawiam, udanych zakupów w tym zakresie życze!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 00:39.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.