kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Wizaż
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #11  
Stary 02-02-2018, 08:25
ania2211 ania2211 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1
Domyślnie

A ja polecam maść konopną lub olejek CBD Miałam niewielki trądzik a dziś nie mam już po nim śladu. Oczywiście każdy przypadek jest inny
Ja kupuje w Polskiej firmie hempking.eu i jestem bardzo zadowolona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #12  
Stary 04-02-2018, 17:51
MilenaPotocka MilenaPotocka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 13
Domyślnie

ślady po trądziku tak szybko nie znikną, niestety. laser podobno jest ok ale kosztuje krocie :/ ja polecam z własnego doświadczenia mydło cytrynowe, tylko naturalne oraz glinki, ostatnio gł używam tej https://organicznewlosy.pl/glowna/17...in-180-ml.html i delikatne peelingi, a jak masz wrażliwą skórę to wystarczy peeling glinką. po jakimś czasie zauważysz różnicę, ja robię tak już 2 miesiące i jest dużo lepiej
Odpowiedź z Cytowaniem
  #13  
Stary 06-02-2018, 08:04
bozenka123 bozenka123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 82
Domyślnie

najlepsze na trądzikowe pozostałości jest laserowe usuwanie blizn. to najskuteczniejsza metoda, takie kremy czy dieta mysle że niewiele zdziałają
Odpowiedź z Cytowaniem
  #14  
Stary 26-03-2018, 07:09
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 582
Domyślnie

Jeśli blizny nie znikają to faktycznie pozostaje tylko laser ale możesz spróbować smarować je bio-oilem jeśli jeszcze nie próbowałaś, dzięki niemu przestałam myśleć o zabiegach medycyny estetycznej bo mój defekt stał się prawie niewidoczny
Odpowiedź z Cytowaniem
  #15  
Stary 18-04-2018, 12:21
kobietka_10 kobietka_10 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2017
Posty: 601
Domyślnie

jedyny krem który jest szczególnie polecany do ochrony i regeneracji skóry uszkodzonej lub silnie wysuszonej to cetaphil https://www.cetaphil.pl/117/cetaphil-ps-lipoaktywny/ . Szybko się wchłania, ochrania naturalny płaszcz lipidowy skóry, wygładza i zmiękcza skórę natychmiast po jego nałożeniu
Odpowiedź z Cytowaniem
  #16  
Stary 19-04-2018, 08:15
laska88 laska88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 761
Domyślnie

Moim zdaniem musisz również ograniczyć wszelkie słodycze i cukry. ja mam podobny problem co ty i staram się jeść przynajmniej jedną gruszkę dziennie. Ona pozytywnie wpływa na moją cerę. Możliwe jest to, że szkodzi Ci również gluten, dlatego poszukaj tematyki glutenu w sieci. Teraz żywotność bezglutenowa jest bardzo modna, na pewno znajdziesz wiele artykułów
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.