kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > RODZINA > Dziecko
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 05-05-2018, 15:05
reksio78 reksio78 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2017
Posty: 321
Domyślnie

Wyprawkę dla maluszka śmiało można zrobić u nich https://pomocna24.pl/pol_m_Mama-i-dziecko-247.html Moja znajoma bardzo często robi u nich zakupy, można znaleźć tam wszystkie najpotrzebniejsze rzeczy do pielęgnacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 08-05-2018, 13:06
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 527
Domyślnie

Na pewno będą Ci potrzebne ubranka dla maluszka. W tym celu polecam zajrzeć tutaj: www.lencia.pl - ubranka dziecięce. Wybór jest bardzo duży - między innymi body, śpioszki, pajacyki - a to wszystko wykonane z najwyższej jakości materiałów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 09-05-2018, 12:23
annamar annamar is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 998
Domyślnie

Ja do tej całej wyprawki dla maluszka dołożyłabym koniecznie aspirator do noska,on zawsze sie przydaje wcześniej czy później, np. taki: http://haxe.pl/strona-glowna/produkt...-koncowek.html bardzo funkcjonalny jest.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 09-05-2018, 14:38
ksena1 ksena1 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 166
Domyślnie

Jednym z głównych elementów wyprawki dla dziecka moim zdaniem będzie przede wszystkim porządny wózek. Ostatnio oglądałam taki model w sklepie x lander x pulse, myślę że w sieci znajdę go o wiele taniej, z racji że mam ograniczony budżet na ten cel.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 12-05-2018, 10:53
palinek123's Avatar
palinek123 palinek123 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 69
Domyślnie

Świetne wózki ma Anex! Mam z seri Discovery i jestem nim zachwycona. Bardzo mi się podoba też jak się prezentuje
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 22-05-2018, 18:35
ada_90 ada_90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1 342
Domyślnie

Jaki wózek chcielibyście kupić? Wybieracie taki dużo wcześniej? Patrzyłam w salonie BoboWózki na Pańskiej w Warszawie na takie wózki. Można tam znaleźć mnóstwo takich modeli. Podobają się wam wózki 3w1? Da się ich znaleźć bardzo dużo w takim sklepie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 24-05-2018, 08:45
Karol.cia Karol.cia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2018
Posty: 4
Domyślnie

Przy tych wszystkich reklamach ciężko trafić na coś naprawdę godnego polecenia naprawdę rozumiem wszystkie mamy w takim wyborze. Mi znajoma, która niedawno organizowała wyprawkę powiedziała, że ma zaufanie do jednego sklepu - 4kidspoint.pl. Także jeżeli jakaś mama chce mieć naprawdę dobre jakościowo dobrane akcesoria do maluszka, polecam tam zajrzec - sama dałam się namówić i teraz obydwie cieszymy się z najlepszego wyboru
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 25-05-2018, 06:25
enigma enigma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 1 587
Domyślnie

Zgadzam się , chociaż ja nie musiałam kupować fotelika bo dostałam nieużywany od siostry ale wybrałam x-landera 2w1 , uważam że taki zakup to idealna sprawa, za jednym razem kupujesz wózek na lata (co najmniej3)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 05-06-2018, 12:56
szalona szalona is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 984
Domyślnie

Mama powinna pomyśleć o zakupie http://www.simed.pl/e-sklep/laktator...akta-electric/ Lacta electric nie tylko pozwoli mamie na bezbolesne odciągnięcie mleka. Które może zostawić mężowi by np za godzinę podał dziecku. A sama w tym czasie może wyjść z domu nawet tylko by na chwilkę zmienić otoczenie. A gdy jest taka potrzeba to laktator jest mały i spokojnie zmiesci się w damskiej torebce.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 12-06-2018, 15:07
rodzic19844 rodzic19844 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2018
Posty: 7
Domyślnie

Przed narodzinami mojego synka zamówiłam cały zestaw - gotowa wyprawka to całkiem fajna sprawa! Dopiero później domawiałam kilka sztuk body dla noworodka rozmiar 56. Nie ma co się rozdrabniać, jeśli można wszystko załatwić od razu!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:10.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.