kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 02-08-2014, 08:29
MrJanine75 MrJanine75 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2014
Posty: 9
Domyślnie

Można kupić gotowy projekt, a później pójść z nim do architekta, by go podrasować pod własne gusta. Właśnie tak zrobiliśmy z mężem - wybraliśmy projekt, a następnie zapłaciliśmy architektowi, by powiększył go i poprzesuwał ściany tak, by nam to pasowało (i dom się nie zawalił).

____________________
Nie rzucamy słów na wiatr http://jagoodzianka.wordpress.com/ sprawdź!

Ostatnio edytowane przez MrJanine75 : 03-01-2015 o 20:48.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 28-08-2014, 12:28
janu janu is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 18
Domyślnie

Z doświadczenia wiem, że gotowe projekty domów sa dużo droższe. Ale nie jest to reguła. Ja miałam projektowany specjalnie i wyszło taniej niz gotowy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 09-09-2014, 22:39
StefanyPol1433 StefanyPol1433 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 9
Smile

Jeżeli nie masz jakiś wyszukanych wymagań dotyczących domu to jak najbardziej. Będzie to o wiele tańsze od projektowania domu od nowa, a taki projekt potrafi bardzo mocno uderzyć po kieszeni

____________________
Ni dodać ni ująć http://jan-kott.tumblr.com/ ciekawa oferta- zapraszamy!

Ostatnio edytowane przez StefanyPol1433 : 31-03-2015 o 14:11.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 11-09-2014, 17:11
HIPEROLINDA71 HIPEROLINDA71 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2014
Posty: 11
Lightbulb

Warto pod względem ceny. Ale czy to takie fajne mieszkać w domku wyglądającym jak każdy inny w okolicy? Dla mnie to zero przyjemności nie wyróżniać się na tle sąsiadó więc ja nie przwiduję zakupu takich planów

____________________
Przepraszamy wiemy gdzie zaczynają się niskie ceny. http://wtrasezmarcinem.e-blogi.pl/ ale ich końca nie znamy.

Ostatnio edytowane przez HIPEROLINDA71 : 31-03-2015 o 16:06.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 10-11-2014, 00:42
boczek952 Mężczyzna boczek952 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2013
Posty: 7
Domyślnie

Ja byłem klientem firmy archido . Jestem bardzo zadowolony wszystko szybko miło i przyjemnie a co najważniejsze stosunkowo tanio . ! Polecam mój domek już stoi www.archido.pl z opinii które słyszę na temat tej firmy mozna wywnioskować że jest to jedna z lepszych firm która właśnie zajmuje się projektowaniem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 15-11-2014, 10:25
Fantazja30's Avatar
Fantazja30 Fantazja30 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2014
Posty: 577
Domyślnie odp

Cytat:
Napisał MrJanine75
Można kupić gotowy projekt, a później pójść z nim do architekta, by go podrasować pod własne gusta. Właśnie tak zrobiliśmy z mężem - wybraliśmy projekt, a następnie zapłaciliśmy architektowi, by powiększył go i poprzesuwał ściany tak, by nam to pasowało (i dom się nie zawalił).

I to jest wg mnie bardzo dobry pomysł.
Kupić projekt domu o zarysie ogólnie nam pasującym, a potem poprzerabiać detale wg własnej wizji - na pewno to wyjdzie dużo taniej niż kupno całkowicie indywidualnego projektu robionego na zamówienie.
Fajne projekty domów są w http://www.dobredomy.pl/projekty/projekty-do-120-mkw/ - takie gotowe, w wg mnie dobrych cenach, a to co z nimi zrobi się dalej to juz nasza sprawa
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 23-11-2014, 00:22
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Nie każdy projekt pasuje do działki.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 23-04-2015, 09:41
jmalinowska's Avatar
jmalinowska jmalinowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 148
Domyślnie

Nie każdy ale w sieci jest obecnie tyle projektów, że da się dopasować do większości działek. Nawet jeśli działka jest bardzo wąska .Projektanci starają się je dopasować.
Wczoraj byłam na imprezie u jednego kolegi. Kumpel jest architektem i pracuje w biurze. Projektują takie indywidualne domy i wiecie ile kosztuje taki projekt? Nawet kilkanaście tysięcy złotych... Podczas gdy w sieci możemy go zamówić za dwa czy trzy tysiące...

Dobre projekty ma Archeton: http://www.archeton.pl - jest to jedna z najstarszych i największych pracowni w Polsce. Swego czasu ktoś mi przyniósł katalog i tam własnie wybrałam swój dom.
__________________
Czasami się zastanawiam, czy przypadkiem coś jest ze mną nie tak. Być może za dużo czasu spędzam w towarzystwie moich bohaterów literackich i, co za tym idzie, moje ideały i oczekiwania są zdecydowanie zbyt wysokie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 26-04-2015, 22:54
jojusik88 jojusik88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2015
Posty: 9
Domyślnie

Wolałabym jednak mieszkać w domu, który będzie taki jak ja chcę, a nie w takim jaki ktoś wymyślił i powiela. Chyba najlepiej skonsultować swoje potrzeby z architektem i wtedy ew. podejmować decyzje w zależności od kosztów. Wydaje mi się, że to indywidualne sprawy.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 28-04-2015, 15:54
aniulka675 aniulka675 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2015
Posty: 8
Domyślnie

To chyba zależy od kosztów, ale nie widzę nic złego w tym, żeby kupić gotowy projekt domu. Myślę, że wybór i tak jest dość spory, a może to być o wiele tańsze rozwiązanie niż własny projekt. To trzeba indywidualnie rozpatrywac chyba. Jak kto i co woli.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:22.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.