kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 17-11-2018, 21:56
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 814
Domyślnie Sprzedaż wysyłkowa, jak zapakować produkt?

Mam sklep internetowy i zastanawiam się, w jaki sposób zabezpieczyć sprzedawane przeze mnie przedmioty w transporcie, aby zmniejszyć ryzyko ich uszkodzenia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-11-2018, 10:36
sara898 sara898 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2018
Posty: 1 414
Domyślnie

Zaopatrz się w taką rzecz, jak folia stretch Uwierz mi, że na pewno będzie przydatna i na pewno dobrze będzie z niej korzystać przede wszystkim dlatego, że fajnie zabezpiecza paczkę przed zmoknięciem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-05-2019, 18:15
Witkowa Witkowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 3 323
Domyślnie

Cytat:
Napisał sara898
Zaopatrz się w taką rzecz, jak folia stretch. Uwierz mi, że na pewno będzie przydatna i na pewno dobrze będzie z niej korzystać przede wszystkim dlatego, że fajnie zabezpiecza paczkę przed zmoknięciem.
Zgadzam się, folia stretch rzeczywiście bardzo się przydaje do pakowania towarów do wysyłki. My taką folię zamawiamy zawsze w firmie Plexikord, czyli u czołowego dystrybutora tworzyw sztucznych z siedzibą na Górnym Śląsku. Współpraca z Plexikordem od samego początku bardzo dobrze nam się układa, więc polecamy
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 05-08-2019, 15:11
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja myślę o sprzedaży online przez amazon i eBay na terenie Niemiec. Z tego co wiem w założeniu działalnosci, wynajęciu biura, magazynu itd pomaga ta firma https://sprzedawajwniemczech.pl/ Ktoś z was korzystał kiedyś z jej pomocy? Podobno cieszy sie ona bardzo dużym zaufaniem klientów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 05-08-2019, 19:47
odynn Mężczyzna odynn is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2019
Posty: 3
Domyślnie

Ja pakuję w karton ze styropianem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 07-10-2019, 07:13
kasia.dudek kasia.dudek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2019
Posty: 4
Domyślnie

Znajdź jakiegoś producenta pudełek kartonowych i kup u niego opakowania odpowiedniej wielkości, w hurtowych cenach będzie naprawdę tanio. Ja akurat pracuję w sklepie internetowym i zaopatrujemy się tutaj http://www.pak-system.pl/ polecam a jeśli sprzedajesz rzeczy delikatne, jakieś szklane itp. yo musisz dodatkowo zakupić styropian
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 22-11-2019, 14:58
Greysowa Greysowa is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 166
Domyślnie

Przy sprzedaży wysyłkowej bardzo ważny jest szybkie i bezpieczne zapakowanie produkty. Na tym powinniście się skupić. Dobrze jak opakowania nie będą was też dużo kosztować. Ja dlatego zdecydowałam się na opakowania foliowe od sklepu Grala. Wychodzą one bardzo tanio i są solidne. Zobaczcie sobie ich ofertę na stronie https://sklep.grala.com.pl W popularne folie stretch bardzo łatwo będzie zapakować praktycznie dowolny produkt, bez względu na gabaryty.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 22-11-2019, 15:38
vjanek vjanek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 1
Domyślnie

dzięki za podpowiedzi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 22-11-2019, 18:55
earnesta.turner earnesta.turner is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2019
Posty: 4
Domyślnie

Wszystko zależy od wysyłanego produktu, jednak folia bombelkowa, lub jakiś papier wystarczy, aby wszystko zabezpieczyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 23-11-2019, 15:49
Aga452 Aga452 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 42
Domyślnie

Najlepiej tak, by przyciągnąć uwagę klienta Pakowanie produktów powinno być uwzględnione w strategii sprzedaży. Na stronie http://strategic-packaging.tekcities.com/ omnichannel opakowań został ciekawie przedstawiony. Warto przeczytać!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:01.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.