kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 25-05-2015, 23:15
stafik stafik is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 6
Domyślnie

Z tym bywa ciężko, ale na szczęście mój mężczyzna gotuje i zazwyczaj w tygodniu, bo pracuje na zmiany. Ja wieczorami robię zupy, żeby były na dwa kolejne dni. No i do mnie należą weekendowe obiady, bo w tygodniu to z tym ciężko. Ewentualnie kupujemy coś gotowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 16-06-2015, 19:15
frezja09 frezja09 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 9
Domyślnie

ja raczej staram się gotować dla mojego chłopaka więc on się do garów nie zbliża Na obiad czasu nie mam ale to tylko czasami tak jest. Dla mnie obiad jest podstawowym posiłkiem dnia i trzeba go robić trzeba rezygnować z niepotrzebnych rzeczy dla obiadu i tak się właściwie nauczyłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 17-06-2015, 15:02
Kariutyha Kariutyha is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Nie mam czasu na obiady to zamawiam obiad do domu ale staram się raczej znaleźć czas na gotowanie ponieważ wiem co jem i nie muszę się martwić że jem jakieś świństwa które zamawiam ale niekiedy sytuacja do tego zmusza. Niestety wygoda kosztuje i trzeba jakoś żyć i coś jeść.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 17-06-2015, 18:24
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja gotuję wieczorem. Na drugi dzień tylko odgrzewam obiad.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 18-06-2015, 19:25
Katarinatropikalna Katarinatropikalna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Ja raczej też tak robię bo niekiedy czasu nie ma by codziennie gotować i siedzieć tym bardziej że jest lato i nie chce siedzieć przy garach bo bym tam chyba odpłynęła ale jak jest zimniej to chętnie gotuje i na to jakoś znajduję czas. Nie lubię również jeść na mieście.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 18-06-2015, 21:42
monia monia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 46
Domyślnie

staramy się odżywiać zdrowo wiec sama gotuje. ugotowanie własnego obiadu nie wymaga aż tak dużo czasu i wysiłku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 05-07-2015, 23:02
Bogusia Bogusia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 1
Domyślnie

Nie tylko muszę godzić gotowanie z pracą, ale jeszcze dzielę kuchnię z bardzo nieprzyjazną teściową, więc korzystam z niej tylko wtedy, kiedy to wredne babsko jest u siebie. Dodatkowo kuchnia jest na parterze, my z małym dzieckiem na piętrze. Wszystko się da, kwestia organizacji.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 05-07-2015, 23:23
piowko piowko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Ja w tygodniu gotuje proste dania, które nie wymagają zbyt dużego nakładu pracy np. spaghetti. Często też robię zupy, żeby były na 2-3 dni. Więcej czasu na gotowanie poświęcam w weekendy, kiedy nie pracuje. Wtedy mojej rodzince serwuje zawsze coś ekstra.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 06-07-2015, 07:00
olamala olamala is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 8
Domyślnie

Podstawa jest odpowiednie planowanie czasu. Kazda minuta musi byc odpowiednio zaplanowana.
__________________
Biedermeier Sessel
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 10-07-2015, 11:00
Paulisss Paulisss is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 6 988
Domyślnie

No jakoś trzeba sobie ten czas organizować, nie ma wyjścia Ja właśnie w weekend też ciasta robię. Właśnie otrzymałam swoja paczkę ze http://www.scandiloft.pl/foremki-43.html skąd kupiłam papilotki wolnostojące i teraz będę robiła sobie piękne wypieki. ogólnie uważam, że warto jest dekorować nasze ciasteczka w takie właśnie fajne serwetki itd. Sprawdźcie sobie, może się Wam coś spodoba
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:46.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.