kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 22-07-2015, 14:46
katakata katakata is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2013
Posty: 311
Domyślnie

Nie każdy niestety ma tyle środków, żeby być w stanie inwestować w nieruchomości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 26-07-2015, 21:31
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Dlatego można zainteresować się rynkiem obligacji korporacyjnych w Polsce. Tutaj można inwestować zaczynając od mniejszej kwoty, nieruchomości to drogi biznes.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 09-08-2015, 20:54
renataa renataa is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

Teraz na niczym nie da sie zarobic, gdyż wahania na rynkach sa minimalne wiec na spadkach a potem na wzrostach nie da sie zarobic. Cos moze ruszy sie kolo listopada a narazie radze te 100tys trzymac na koncie oszczednosciowym w swoim banku.
Pozdrowiania
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 10-08-2015, 11:26
safra safra is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 4
Domyślnie

Generalnie wszystko zależy ile tej kasy masz do ulokowania. Myślę, że nie opłaca się zakładać kont oszczędnościowych bądź lokat bo oprocentowanie jest bardzo małe natomiast inflacja rośnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 12-08-2015, 23:54
Kazartika Kazartika is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2015
Posty: 4
Domyślnie

Mi się wydaje że najlepiej ulokować w nieruchomości chyba to będzie najlepsze rozwiązanie jakie możesz mieć pewne i bezpieczne. Wielu ludzi tak robi trzeba kupić tylko dobre mieszkanie a lokatorów sobie sam znajdziesz naprawdę polecam takie rozwiązanie jest bezpieczne i nie tracisz.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 16-09-2015, 13:35
lilka91 lilka91 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 462
Domyślnie

Wiesz co... Ja bym ulokowała pieniądze w nowoczesne mieszkania Łódź. Nieruchomości praktycznie wcale nie tracą na wartości wiec jest to bezpieczna i pewna inwestycja. na giełdzie możesz przegrać kasę, na lokacie za dużo nie zarobisz a mieszkanie przynosi realne zyski. Wiadomo, że najpierw musi się zwrócić to co zainwestujesz ale patrząc w przyszłość to się to opłaca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 18-09-2015, 18:23
Mikaela Mikaela is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 621
Domyślnie

Najlepiej zainwestować we własną firmę. Jeśli trafimy to bedzie zyski przynosić przez długi czas. Ostatnio znalazłam świetna stronę http://www.pomysly-biznesowe.pl/pomy...biznes-w-domu/ i zaczynam rozważac zarabianie na własny rachunek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 18-09-2015, 21:32
lilyan's Avatar
lilyan lilyan is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 6
Domyślnie

Szczerze mówiąc wydawało mi się zawsze, że nieruchomości są dobrym rozwiązaniem. W końcu mieszkania nikt nie ukradnie, jak się spali czy zaleje to i tak dostaniesz pieniądze z ubezpieczenia. Ale znajomy doradca finansowy wytłumaczył mi, że to baardzo złe rozwiązanie. Dlaczego? Ano po pierwsze mrozi się sporą gotówkę w jednym instrumencie finansowym i trudno potem spieniężyć takie mieszkanie bez mocnej utraty na wartości. Ceny wahają się strasznie, zysk z wynajmu jest niewielki a i tak jest problem ze znalezieniem lokatorów
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 18-09-2015, 22:57
Voruna Voruna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 5
Domyślnie

Niby może być problem z lokatorami. Jednak niekoniecznie. Jeśli się w ogłoszeniu poda najważniejsze szczegóły to na bank nie będziemy się musieli męczyć z żadną hołotą. Dla spokoju ducha i pewności, że nie rozniosą mieszkania w popiół najlepiej byłoby dodać ogłoszenia taką jedną wiadomość - wynajmę mieszkanie (kawalerkę) dla spokojnej pary albo dla kobiety lub faceta pracującego. Najgorsi są studenci, którzy nie wszyscy ale duża część wynajmowałaby tylko mieszkanie w dużym mieście po to aby codziennie imprezować aż do zdobycia tytułu magistra..
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 20-09-2015, 17:27
monia monia is offline
Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 46
Domyślnie

ja ostatnio trochę inwestuje na giełdzie. Nie jest to takie trudne jak by się wydawało
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:30.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.