kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ŻYCIE > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 29-11-2017, 13:36
natkawal76 natkawal76 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 34
Domyślnie Modne ubrania uszyj je sam

Witam, pewnie nie tylko ja mam problem ze znalezieniem dobrych sklepów z ubraniami. Na reklamie wszystko pięknie wygląda i na wszystkich jednak nie zawsze. Ciuchy później nie wyglądają tak jak oczekiwaliśmy. Dlatego ja znalazłam http://betreuerin.com.pl gdzie sama mogę wybrać nie tylko kolor ale i grubość materiału i wzór. Dostawa odbywa się błyskawicznie, dzięki czemu mam towar u siebie na następny dzień. Wiem, że powiecie, kto dzisiaj szyje sam ubrania, a muszę Was zdziwić wiele bardzo wiele osób. Nie chcą wyglądać tak samo jak pół miasta i jeśli nie potrafią sami to zanoszą materiał do krawcowej. Dlatego polecam takie rozwiązania, szczególnie dla osób z alergią na materiał czy osób, które mają problemy z wagą i nie wszystkie ubrania na nich dobrze leżą. W sklepach wszystko szyte jest na osoby bardzo szczupłe, a dla osób już o większej wadze jest problem ze znalezieniem czegoś dla siebie. Spróbujcie kupić materiał lub kila jego rodzajów i połączyć w piękny sweter, czy sukienkę i zobaczycie czy Wam się spodoba. Kto nie robił niech się nie wypowiada. Zobaczycie jak można za niewielkie pieniądze ubierać się pięknie i modnie, a przede wszystkim wyglądać niepowtarzalnie.

Ostatnio edytowane przez natkawal76 : 18-09-2018 o 17:49.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 29-11-2017, 16:06
saturnin86698 saturnin86698 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1
Domyślnie

Dość ciekawa opcja, przyznam że jeszcze nigdy takiego czegoś nie widziałam .
__________________
tusze do canon pixma
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 29-11-2017, 20:47
wala wala is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2014
Posty: 1 374
Domyślnie

Ja nie mam takich zdolności. No a szkoda...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 13-12-2017, 12:53
kasia95 kasia95 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 10
Domyślnie .

Bardzo dobry biznes powiem Ci szczerze. Ja sama niedawno zaczęłam prowadzić małą firmę ze sprzedażą dziecięcych ubranek, szyję dla siebie, znajomych i szerszego grona osób. Wcześniej nie miałam odpowiedniego sprzętu, szyłam na jakiejś badziewnej maszynie z dyskontu sklepowego więc nie szło mi to za dobrze, ale przynajmniej się nauczyłam wszystkiego. Ostatnio zainwestowałam w dobrą maszynę do szycia ze strony http://dlaszycia.pl/. Kupuję tam równiez jakieś dodatki, igły czy nici są po taniości hurtowo.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 14-12-2017, 10:34
senar Mężczyzna senar is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 8
Domyślnie

Mi tez brak takich manualnych zdolnosci niech ktos inny sie tym zajmuje ja z szyciem nic wspolnego nie mam
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 15-12-2017, 10:39
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Jak ktoś ma talent do szycia to ma dobrze
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 17-04-2018, 15:04
Dafne34 Dafne34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 847
Domyślnie

W pełni zgadzam się z moją przedmówczynią. Powiem szczerze, że marzę już od dłuższego czasu o tym, aby nauczyć się szyć. Dlatego chciałabym Was zapytać, czy taka maszyna na start, Elena Sew https://www.ultramaszyna.com/sklep/-...elna-sew-green będzie odpowiednia? Czy może jednak polecicie mi jakiś inny model? Tak naprawdę w ofercie Ultramaszyna wybór jest duży.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 20-04-2018, 16:06
elka77 elka77 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 745
Domyślnie

A kto ma teraz maszyne do szycia?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 06-11-2018, 08:37
gabriela90 gabriela90 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 1 525
Domyślnie

Szycie ubrań na własną rękę to super hobby. Zakup maszyny to nie jest problem - sądzę, że warto zdecydować się na taką opcję jak maszyna janome. Dużo dobrych opinii na ich temat czytałam w internecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 18-02-2019, 19:10
majka34 majka34 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 379
Domyślnie

Moim zdaniem jak się szyje to warto zerknąć na materiał na https://ctnbee.com/pl/druk-na-materialach . Mają tam wiele ciekawych propozycji w tym możliwość projektu indywidualnego dla Siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:07.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.