kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1101  
Stary 23-07-2021, 08:31
perelka perelka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2015
Posty: 549
Domyślnie

Jeżeli chodzi o urządzanie pierwszego biuro, to poza meblami wszystko możesz zamówić w jednym miejscu na stronie: https://maxibiuro.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1102  
Stary 23-07-2021, 11:46
aleks454 Mężczyzna aleks454 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 336
Domyślnie

Według mnie w przypadku rozwoju własnego biznesu warto korzystać z pomocy specjalistów. Polecam Wam usługi firmy https://www.cludo.pl/ , która specjalizuje sie w systemach Contact Center w chmurze.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1103  
Stary 23-07-2021, 11:52
karolina1987 karolina1987 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 4
Domyślnie

Biznes w dzisiejszych czasach to również strona internetowa oraz wizytówka. Pomocne są też artykuły w sieci ;-) np. Depilacja laserowa :-)
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1104  
Stary 23-07-2021, 12:20
Kamciaks Kamciaks is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2021
Posty: 67
Domyślnie

Na początek zacznij od dobrego reaserchu i sprawdź, czy biznes jest na pewno dla Ciebie. Przyda Ci się dobry sprzęt do tego, polecam komputery poleasingowe Warszawa. Za fajną cennę, można mieć naprawdę super sprzęt
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1105  
Stary 24-07-2021, 16:11
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

To zależy, co chcesz zrobić. Ja poważnie zastanawiam się nad otwarciem firmy produkcyjnej. Jako, iż chciałabym skupić się na nieustannym zwiększaniu jej wydajności, poważnie zastanawiam się nad tym, czy nie nie użyć w niej machine vision, o czym przeczytałam w tym miejscu: https://innovatingautomation.pl/5-ar...wojej-fabryce/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1106  
Stary 25-07-2021, 17:24
malkontentis malkontentis is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2019
Posty: 1 351
Domyślnie

Ostatnio zainteresowałam się tematem programów lojalnościowych. Chciałabym wprowadzić jakieś innowacje do swojej firmy i stwierdziłam, ze zgłoszę się do https://i360.com.pl/programy-lojalnosciowe/ Oni mają doświadczenie w tym temacie, więc zajęli sie wszystkim od strony informatycznej. Jestem im bardzo wdzięczna za pomoc
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1107  
Stary 26-07-2021, 07:32
karolina1987 karolina1987 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 4
Question

Cytat:
Napisał malkontentis
Ostatnio zainteresowałam się tematem programów lojalnościowych. Chciałabym wprowadzić jakieś innowacje do swojej firmy i stwierdziłam, ze zgłoszę się do https://i360.com.pl/programy-lojalnosciowe/ Oni mają doświadczenie w tym temacie, więc zajęli sie wszystkim od strony informatycznej. Jestem im bardzo wdzięczna za pomoc

To jaki poniosłaś koszt wdrożenia takiej usługi u siebie? Sama zastanawiam się w czasach pandemii na przyciągnięcie nowych klienót oraz na utrzymanie dotychczasowej bazy klientek. Fajna może być opcja - dlatego pozwoliłam sobie zapytać o koszt wdrożenia.

Bezpieczeństwo on-line
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1108  
Stary 26-07-2021, 20:49
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Jeśli zdecydujesz się na otwarcie cukierni, zaopatrz się w lady chłodnicze cukiernicze - to totalny must have w każdej piekarni oraz cukierni. W ofercie tej firmy znajdziesz również inne urządzenia niezbędne w sklepie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1109  
Stary 27-07-2021, 15:13
Duff231 Duff231 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2019
Posty: 168
Domyślnie

Dla mnie ciekawym rozwiązaniem wydało się założenie pralni wodnej. Myślę, że akurat w mojej miejscowości przydała by się ona. Na sovrana.pl szukałam już jakiegoś sprzętu i musze przyznać, że mają spory asortyment.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #1110  
Stary 27-07-2021, 21:41
merfinka merfinka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2020
Posty: 71
Domyślnie

ciesze się, że się zdecydowałam na otworzenie salonu fryzjerskiego, to była dobra decyzja, teraz jest goracy sezon, mam bardzo dużo upięć ślubnych i weselnych fryzur, przydaje się moja nowa prostownica BabylissPRO Elipsis 24mm, ma wbudowany generator jonów. Włosy sie prześlizgują po płytkach, nie ciągną i nie szapia włosów
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:28.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.