kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Kuchnia
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #41  
Stary 04-07-2022, 08:50
The_Rotten Mężczyzna The_Rotten is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2022
Posty: 4
Domyślnie

Ostatnio przeglądając internet natrafiłem na bardzo ciekawą stronę, zajmuje się ona sprzedażą używanego wyposażenia masarniczego i gastronomicznego. Mają oni bardzo duży i ciekawy asortyment, warto wejść na ich stronę: https://gastrosklad.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #42  
Stary 04-07-2022, 21:39
AndziaL AndziaL is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2018
Posty: 404
Domyślnie

U mnie opcja z cateringiem sprawdza się znakomicie. Zdecydowałam się na pudełka z Wygodnejdiety i jak dla mnie karmią na prawdę dobrze! Posiłki są dobrze doprawione, świeże, kolorowe i smaczne. Zapewniają mi 5 posiłków dziennie więc dzięki nim zawsze gdy zgłodnieję mam coś pełnowartościwoego do zjedzenia pod ręką.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #43  
Stary 04-07-2022, 21:45
chacman14 chacman14 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 1 051
Domyślnie

Kto z Was korzysta z cateringu dietetycznego? Według mnie to świetne rozwiązanie.

tłumaczenia Poznań
Odpowiedź z Cytowaniem
  #44  
Stary 11-07-2022, 03:00
jenet jenet is online now
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 1 456
Domyślnie

Zbilansowana dieta pomaga zachować zdrowie i ułatwia utrzymanie prawidłowej masy ciała. Jednak w dzisiejszych czasach coraz trudniej jest znaleźć wystarczającą ilość czasu potrzebną na przygotowywanie w domu zróżnicowanych i zdrowych posiłków, z odpowiednią kalorycznością. Dlatego dobrym rozważeniem jest dieta pudełkowa, która pozwala na dużą oszczędność czasową, jak i finansowa. Tutaj możemy znieść więcej informacji na ten temat https://dietyzchatki.pl/blog/czy-cat...ny-sie-oplaca/ .
Odpowiedź z Cytowaniem
  #45  
Stary 11-07-2022, 12:24
Marzena Marzena is offline
Member
 
Zarejestrowany: Oct 2021
Posty: 97
Domyślnie

Jeśli chodzi o catering dietetyczny to mogę polecić Wygodnadiete. Pyszne posiłki, ogromny wybór diet, zawsze wszystko świeże i na czas.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #46  
Stary 09-09-2022, 13:21
wojtas wojtas is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2021
Posty: 1 176
Domyślnie

Moim zdaniem, jeżeli zależy wam na dobrym cateringu dietetycznym, to najlepiej sprawdzić ten link. Moja koleżanka korzysta z firmy już dłuższy czas i naprawdę widać efekty i diety. Może i wam udałoby się w końcu zrzucić kilka kilogramów z ich pomocą. Myślę że nie będziecie rozczarowani
Odpowiedź z Cytowaniem
  #47  
Stary 21-09-2022, 12:29
Amela22 Amela22 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2019
Posty: 276
Domyślnie

Zamawiam z Wygodnejdiety już od kilku miesięcy i jestem z nich zadowolona Jedzonko jest starannie przygotowane, zawsze świeże, dobrze doprawione i smaczne. Dieta jest różnorodna więc się nie nudzi i zancznie łatwiej na niej wytrwac
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.