kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > KARIERA > Praca
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 01-07-2015, 01:32
Emily Emily is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 957
Domyślnie

A kto wam zakładał i serwisuje klimę w biurze? My szukamy kogoś kto się u nas podejmie i chcieliśmy porównać oferty. Póki co znajomy podesłał nam namiar na stronę www.sprawnawentylacja.pl, ale może macie jeszcze kogoś, kogo warto sprawdzić?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 15-07-2015, 09:28
szubert88 szubert88 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 8
Domyślnie

No niestety bez klimy jest koszmar. U nas też ni ma. Ja mam na szczęście biurko przy oknie, więc jak akurat jest słońce to zamykam rolety, żeby tak nie grzało. A jak słońce przechodzi dalej to otwieram okno. I mam swój własny przyniesiony z domu wiatrak.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 15-07-2015, 11:58
Tajwanka Tajwanka is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 9
Domyślnie

U mnie w czasie upałów jest chłodno, bo pomieszczenia biura to tak zwane stare budownictwo, tak się składa, że do okien dociera niewiele słońca i cały czas mamy cień, a czasem jest mało przyjemny chłodek jak w piwnicy, klienci myślą, że to klimatyzacja a my musimy zakładać bluzy lub swetry, chociaż na zewnątrz 35 stopni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 15-07-2015, 18:31
elizjana elizjana is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2015
Posty: 5
Domyślnie

To plusy i minusy na pewno tego są chociaż i tak tutaj więcej widać tych minusów..Przede wszystkim trzeba się jakoś tak przyzwyczaić do tego, że jak jest klimatyzacja to można w miarę dość tak szybko się przeziębić i na pewno to może być trochę ryzykowne dla gardła.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 27-09-2015, 05:38
ayris ayris is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 1 175
Domyślnie

Ja nie znoszę lata w biurze. U nas zawsze jest włączona klima i przez pierwszy miesiąc zazwyczaj boli mnie gardło. Jakiś czas temu trafiła na tymianek i podbiał i chyba zacznę go kupować jak włączą na nowo klimatyzację. Ostatnio coś słyszałam, że maja wrócić upały :/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 04-02-2016, 08:50
zulma zulma is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2013
Posty: 514
Domyślnie

Osobiście nie lubię klimatyzacji. Tak jak pisał ktoś wyżej, u wielu osób wywołuje ona problemy ze zdrowiem. Sama unikam używania jej i w samochodzie i w pracy.
W biurze ratujemy się przede wszystkim roletami. Na stronie Lotari widziałam sporo fajnych modeli. Nie kosztują dużo, więc myślę, że bez problemu każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 09-03-2016, 12:59
moore23 moore23 is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2016
Posty: 96
Domyślnie

Najważniejsze aby budynek był dobrze ocieplony i była dobra wentylacja pomieszczeń, wtedy zdecydowanie przyjemniej będzie się pracowało. Dobre wentylacje są z firmy http://lindabpl.weebly.com/ bardzo wytrzymałe i wydajne, idealne do większych pomieszczeń.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 11-03-2016, 07:21
Ewa_Jabłkowska Ewa_Jabłkowska is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 714
Domyślnie

Z klimą też jest koszmar. Szczególnie gdy wieje bezpośrednio na ciebie. Kiedyś siedziałam tak kilka tygodni i skończyło się na zapaleniu płuc w środku lata Niestety nie było gdzie się przesiąść ani zmienić miejsca klimatyzatora...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 23-06-2016, 09:42
malvina malvina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 194
Domyślnie

Mąż właśnie szuka jakiejś klimatyzacji do biura, bo przy takich upałach ciężko wytrzymać... Zresztą chyba nawet prawo nakazuje, że w biurze mają panować odpowiednie warunki, czyli nie może być za zimno ani za gorąco. Tak mi się obiło o uszy Jaką firmę polecacie? Zastanawiamy się nad Mitsubishi http://www.climapolska.com.pl/klimat...itsubishi-havy . Jak sądzicie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 26-06-2016, 05:24
62miko 62miko is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 601
Domyślnie

Lato w biurze nie jest takie złe jeśli jest klimatyzacja. Ja na szczęście nie mam co narzekać Jeśli jednak nie wiesz jak przygotować się do lata w pracy to zajrzyj na http://poradnikpracownika.pl/ Są tam cenne porady dla pracowników, myślę, że znajdziesz coś na temat upałów w biurze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:47.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.