kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogród
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #31  
Stary 14-06-2015, 20:46
tylkosnie tylkosnie is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 9
Domyślnie

Lawenda oraz takie świeczki specjalnie to już w lecie nie będziecie miały komarów, które niestety bardzo nieznośnie brzęczą po prostu nad uchem..Uważam właśnie, że warto też kupić jakieś specjalne kwiatki w doniczkach, które po prostu jakoś mocno odstraszą te okropne komarzyska - są bardzo męczące jeszcze jak ktoś mieszka przy jeziorach
Odpowiedź z Cytowaniem
  #32  
Stary 15-06-2015, 13:17
gabinr1988 gabinr1988 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: May 2015
Posty: 5
Domyślnie

Według mnie najlepsze są preparaty chemiczne. Z doświadczenia wiem, że nic lepiej nie działa. Można je kupić w sklepach stacjonarnych lub internetowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #33  
Stary 16-06-2015, 16:40
czeresnia czeresnia is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 6
Domyślnie

Z domu można się pozbyć komarów stosując odstraszacze i moskitiery, ale pozbycie się tych owadów z ogrodu to chyba jest prawdziwa walka z wiatrakami. W końcu mogą one przylatywać z różnych kierunków, z różnych zbiorników wodnych itp. Nie sądzę, żeby całkowita eliminacja komarów była możliwa.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #34  
Stary 17-06-2015, 20:56
limfeta limfeta is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Specjalnie na pewno dać jakieś kwiatki . To może pomóc i to może być bardzo dobre. Jeśli to już nie pomoże to będzie kiepsko i będzie bardzo słabo. Wtedy już trzeba będzie szukać jakiegoś innego miejsca, takiego które nie znają żadne komarzyce i komarzyska hihi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #35  
Stary 19-06-2015, 08:19
katrin katrin is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2015
Posty: 7
Domyślnie

Dla mnie komary to prawdziwa zmora, jeszcze uczulenie mam na ich ugryzienia. Wiem, że niektóre rośliny i zioła je odstraszają np. liście mięty czy bazylia, ale to można sobie gdzieś bliżej domu postawić, np. na parapecie. Tak żeby w ogrodzie w ogóle komarów nie było to chyba się nie da.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #36  
Stary 07-08-2015, 13:13
funri funri is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2014
Posty: 395
Domyślnie

chyba trzeba coś popryskać
Odpowiedź z Cytowaniem
  #37  
Stary 16-09-2015, 21:08
Voruna Voruna is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 5
Domyślnie

Jak tam dziewczyny po tak prawdziwej ciepłej pogodzie? Trzymacie się jakoś bo mi to tak szybko wszystko przeminęło jak zeszłoroczny śnieg. Spędzałam bardzo dużo czasu u mnie na ogródku. Razem z mężem dbaliśmy o nasze oczko wodne. Zaopatrywaliśmy się w najlepsze rzeczy do pielęgnacji tego naszego cudeńka http://www.plantica.pl w sklepie internetowym jednego z naszych znajomych Mamy wielkie szczęście, że mamy pod ręką tak przydatne rzeczy do dbania o nasz mały stawik. Dzięki temu na pewno nie było tak męczących wszystkich komarów.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #38  
Stary 15-06-2016, 08:39
malvina malvina is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 194
Domyślnie

My czasem używamy świeczek na komary, ale to raczej okazjonalnie, np. jak robimy grilla. A możecie coś polecić na pchły u psa? Lepiej kupić obrożę czy taki płyn do zakrapiania na kark?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #39  
Stary 27-01-2018, 15:38
mczay mczay is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2017
Posty: 1 815
Domyślnie

Tak się składa, że w niedługim czasie chciałabym wykopać w domu oczko wodne. Czy to dobry pomysł? Zaopatrzyłam się już nawet w folię do oczek wodnych, ale obawiam się, że gdy już będzie gotowe, w moim ogrodzie będzie roić się od komarów...
Odpowiedź z Cytowaniem
  #40  
Stary 15-03-2018, 07:50
kizomba kizomba is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 652
Domyślnie

W zależności od roku, zdarza się, że komary to plaga. Chyba trzeba by wpuścić mnóstwo żab do oczka, żeby je wszystkie pozjadały U siebie w domu ratuje się różnymi świeczkami, preparatami. W tym roku zastanawiam się nad moskitierą widziałam ciekawe wzory na www.homebook.pl Mam nadzieję, że dzięki niej nie przeciśnie się do mnie żaden latający stwór.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:04.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.