kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > ZDROWIE > Uroda
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #21  
Stary 24-10-2017, 16:18
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Przy trądziku najważniejsze jest mocniejsze oczyszczanie skóry twarzy. Mnie bardzo pomogło oczyszczanie szczoteczką z Łucznika. To taka silikonowa różowa szczoteczka do mycia twarzy. Jest na batrerie i wydaje z siebie wibracje. Super sprawa! Kupiłam ją sobie w ich sklepie internetowym galeria łucznik.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #22  
Stary 24-10-2017, 22:36
Pazur Pazur is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 4
Domyślnie

Jeśli chodzi o trądzik to są specjalne kosmetyki do trądziku, które po prostu regularnie trzeba stosować. Wtedy jest dużo większa szansa, że szybko się tego dziadostwa pozbędziemy. Też miałam kiedyś z tym dość spory problem.. Jakoś radzić sobie trzeba z tym uciążliwym problemem, bo to trzeba przyznać, że taki właśnie jest
Odpowiedź z Cytowaniem
  #23  
Stary 21-11-2017, 08:29
Miła1975 Miła1975 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2017
Posty: 288
Domyślnie

Stosowanie kosmetyków na trądzik to moja codzienność,bez nich nie mogłabym wyjść z domu. Choć nadal mam takie napady wyprysków, głównie przed miesiączką, że wolę rzadziej wychodzić. Każda odmiana tej przypadłości jest niestety męcząca. Denerwują mnie to. bo jednak jestem już dorosła i to od kilku lat, a nadal mam ten problem. Ostatnio myślałam nawet o czymś takim jak karboksyterapia urządzenie stosowane w zabiegach czyści skórę, może i mi by to pomogło.. Już nie wiem sama, co mam robić. Trochę winy ma w tym moja chora tarczyca, którą staram się utrzymać w ryzach, ale i niezdrowa dieta. Chyba od przyszłego roku się za siebie wezmę.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #24  
Stary 26-11-2017, 16:44
ami_dudek ami_dudek is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Aug 2016
Posty: 2 219
Domyślnie

Świetnym rozwiązaniem jeśli chodzi o trądzik są zabiegi urządzeniem Ellipse. Można je zrobić w salonie Vici Clinic w Krakowie. W dniu zabiegu miejsca z trądzikiem od razu jaśnieją, a po kilku dniach krosty znikają i cera staje się gładka. Aby osiągnąć trwałe efekty najlepiej przeprowadzić 2-3 zabiegi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #25  
Stary 08-08-2018, 00:20
Madlen89 Madlen89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2015
Posty: 741
Domyślnie

Od kiedy pamiętam mam problem z trądzikiem, ale nie z ta klasyczną jego postacią, a z trądzikiem różowatym. Testowałam już wiele kosmetyków, ale żaden z nich nie był tak na prawde wystarczająco skuteczny. Postanowiłam więc szukać porad dotyczących pielęgnacji i trafiłam tutaj https://kolagen.info/i54,tradzik-rozowaty.html czyli na stronę z genialnym artykułem. Polecam przeczytac.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #26  
Stary 10-08-2018, 08:16
aloha39 aloha39 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2016
Posty: 165
Domyślnie

Przy trądziku, bardzo ważna jest pielęgnacja tak naprawdę, bez tego ani rusz. Dlatego ja wszelkie mydła i płyny zamieniłam na emulsję do mycia cetaphil em, dzięki której, mój trądzik powoli i sukcesywnie znikał,a teraz mam ładną zdrową i gładką buzię.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #27  
Stary 26-02-2019, 19:12
MalwinaB MalwinaB is offline
Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 40
Domyślnie

Jak chodzi o mezoterpie na twarz to polecam , Mi bardzo pomogła w usunięciu blizn potrądzikowych. Zabieg nie trwa długo , a bardzo ładnie wygładza twarz i usunęło mi blizny. Zabieg robiłam w Bonjour https://bonjour-gliwice.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #28  
Stary 05-03-2019, 14:07
witek350 Mężczyzna witek350 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2019
Posty: 109
Domyślnie

Pamiętam że kolega brał przez kilka lat jakiś specyfik, niestety nie pamiętam nazwy teraz dokładnie (Izotek?) ale wiem że musiał ograniczyć mocno przebywanie na słońcu. Super szybkie efekty to nie były, ale problem rozwiązał raz na zawsze i już nie musi przejmować się kwestiami typu transport leków lecąc samolotem
Odpowiedź z Cytowaniem
  #29  
Stary 06-03-2019, 18:06
lila lila is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2018
Posty: 546
Domyślnie

Również próbuję dobrać coś co pomoże na moją cerę, ale nie jest to łatwe. Czasem po tym co ma być lepiej, jest jeszcze gorzej niestety. Jak tutaj czytam http://antykoncepcjanamiare.pl/jakie...ja-hormonalna/ i też kilka moich znajomych to potwierdza, że właśnie antykoncepcja jeśli jest dobrze dobrana, to skutecznie sobie radzi z trądzikiem. Przy następnej wizycie muszę porozmawiać z moim ginekologiem o tym.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #30  
Stary 10-03-2019, 13:38
HalinaBA HalinaBA is offline
Member
 
Zarejestrowany: Mar 2019
Posty: 62
Domyślnie

Moja córka miałam duże problemy z trądzikiem różowatym, stosowała leki ale jej to nie pomogło. Dopiero fajnie sprawdziła się metoda infuzji tlenowej , która robiłam w ID Kosmetyka w Tychach ul. Batorego 5 https://kosmetyka-id.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 21:18.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.