kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 22-06-2017, 19:00
Tomson Mężczyzna Tomson is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2016
Posty: 743
Domyślnie Sala weselna pod Warszawą

Piękne dwie sale znajdują się w Hotelu Willa Zagórze. Warto zobaczyć ofertę, zdjęcia i piękny film http://www.willazagorze.pl/pl/wesela...-warszawa.html gdy tort wjeżdza na salony. Jakbym mogła się cofnąć w czasie to właśnie tam zrobiłabym swoje wesele Pieknie, schludnie z klasą. Uwielbiam takie miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 01-07-2017, 09:54
Domi88 Domi88 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2017
Posty: 313
Domyślnie

Jeśli chodzi o takie pojęcie jak wesele Warszawa , to sama pomału zaczynam się rozglądać za odpowiednim miejscem. Klimat w stylu Weneckim oraz oferowane atrakcje bardzo przypadły nam do gustu więc myślę, że Venecia Palace będzie miejscem gdzie uczcimy nasz ślub. Na pewno będzie to niezapomniany dzień, nie tylko dla nas ale i także dla gości.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 12-07-2017, 13:31
knallcompl knallcompl is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 55
Domyślnie

Nasi znajomi mieli wesele tutaj http://www.bankietowyrocher.pl i było super !


you could look here
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 22-02-2018, 19:46
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

A żeby na takiej sali była świetna zabawa, to potrzebny jest super zespół, który zabawi wszystkich gości. Osobom z Warszawy i okolic zdecydowanie polecam zespół NotoGramy. Są bardzo cenieni ze względu na doświadczenie i podejście do każdego z gości. Ja byłam już na weselu z nimi i sama jestem zachwycona.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 23-02-2018, 13:07
Vekolip Mężczyzna Vekolip is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 1
Domyślnie

Czy można na tej sali robić też urodziny?
__________________
http://panelepodlogi.pl/
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 17-03-2018, 09:27
jjusti18 jjusti18 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Apr 2017
Posty: 1 546
Domyślnie

A może warto byłoby przerwać tą rutynę i wybrać opcję Dominikana Ślub? Sprawić, że ten dzień stanie się jeszcze bardziej niezapomniany, dzięki rajskiemu klimatowi i przepięknym widokom wybrzeża Punta Cana? Moim zdaniem warto wziąć najróżniejsze opcje pod uwagę, bo jest to jedyny taki dzień. Na rico-travel.com widziałam właśnie świetny pakiet gold, który zapewnia całą organizację tego wydarzenia. Jak będziecie chcieli jeszcze innych atrakcyj to możecie sobie przejrzeć dodatkowe opcje takie jak przykładowo przelot helikopterem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 18-03-2018, 18:44
femme.m femme.m is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2014
Posty: 2 170
Domyślnie

Któż nie chciałby wziąć ślubu na Dominikanie?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 21-03-2018, 20:55
andrzejka123 andrzejka123 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2016
Posty: 497
Domyślnie

ja robiłam swoje wesele w domu, bo mam duży dom, zaprosiłam najbliższa mi rodzinę, kupiłam pyszne jedzenie, odstroiłam ładnie dom balonami, girlandami na stół, do tego położyłam świece https://godanparty.pl/ i wszystko ładnie sie udało i każdy się dobrze bawił. Wesele nie musi byc huczne, ważne,że wszystko jest ładnie zorganizowane i ze mamy wokół siebie kochających ludzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 03-04-2018, 18:04
Julitka Julitka is offline
Member
 
Zarejestrowany: Apr 2018
Posty: 80
Domyślnie

Piękna sala na zorganizowanie wesela w warszawie to restauracja instalacje art bistro w zamku ujazdowskim. Sala jest piekna i wprost jak z bajki. Wysokie sklepienia, bo to zamek i niepowtarzalny klimat.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 17-04-2018, 08:45
mona21 mona21 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2017
Posty: 730
Domyślnie

A planujecie zakup naklejki na wódkę? Moim zdaniem nadaje to mocnemu alkoholowi delikatnego ślubnego charakteru. Dziś można wybierać z setek wzorów, także z pewnością każdy znajdzie odpowiedni dla siebie, dostosowany do potrzeb.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:16.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.