kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > DOM > Ogólny
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #1  
Stary 30-10-2017, 18:48
ritabra ritabra is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: May 2016
Posty: 486
Domyślnie Przeprowadzka

Przeprowadzkę lepiej zrobić samodzielnie czy z firmą ?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #2  
Stary 30-10-2017, 18:56
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Według mnie lepiej jest to zrobić samodzielnie. Wyjdzie Cie to o wiele taniej no i mas pewność , że nic Ci nie zniknie. Warto mieć własną przyczepę by to wszystko przewieźć. Wiem, że u nich https://unitrailer.pl/pol_m_Zaczepy-...atowy-187.html znajdziecie zaczepy kulowe do przyczep samochodowych, ale również same przyczepy. Zajrzyj sobie bo może akurat spodoba Ci się ich oferta
Odpowiedź z Cytowaniem
  #3  
Stary 30-10-2017, 20:35
pablitttos pablitttos is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 1
Domyślnie

Samodzielnie na pewno przeprowadzka wyjdzie taniej
__________________
puszczykowo dietetyk
Odpowiedź z Cytowaniem
  #4  
Stary 03-11-2017, 09:57
Świetliczek Świetliczek is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Oct 2017
Posty: 20
Domyślnie

Jeśli jest taka możliwość to faktycznie przeprowadzka robiona samemu wyjdzie taniej, ale nie wiem czy szybciej :P No i to zależy od tego co masz do przewiezienie - czy w większości są to dokumenty, ubrania itd czy też meble sprzęt AGD (pralka, zmywarka). Przy tej drugiej opcji rozważyłabym jednak skorzystanie z firmy przeprowadzkowej -np. http://gdansk.przeprowadzki.pl
Odpowiedź z Cytowaniem
  #5  
Stary 20-11-2017, 10:35
marmoladka marmoladka is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Sep 2015
Posty: 385
Domyślnie

Zdecydowanie lepiej z firmą. Kiedy ja się przeprowadzałam, to korzystalam z oferty transport prywatny wiki. Oni działają na terenie warszawy i to bardzo dobra firma od przeprowadzek.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #6  
Stary 29-12-2017, 22:54
wika wika is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2016
Posty: 385
Domyślnie

Zawsze możesz skorzystać z http://www.adsecur.com.pl/2017/08/du...y-samochodowe/. Takie przyczepy są bardzo przydatne. Szczególnie przy przeprowadzkach. Już to wypróbowałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #7  
Stary 03-01-2018, 21:38
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Ja myslę, że zdecydowanie lepiej zrobić przeprowadzkę z firmą. Sama gdy sie przeprowadzałam stalam przed takim wyborem, jednak zdecydowałam się, że zrobi to za mnie firma Wiki z warszawy. Poszło dwa razy szybciej, niż jak zajęłabym się tym sama.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #8  
Stary 16-02-2018, 21:09
Paya Paya is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2016
Posty: 207
Domyślnie

Jestem tego samego zdania, najszybciej, najbezpieczniej będzie, gdy dobierzesz sobie odpowiednią firmę. Niezależnie czy to przeprowadzka krajowa, czy za granicę, swój dobytek można powierzyć firmie TDU http://www.przeprowadzki-poznan-24.p...ynarodowe.html Z nimi masz pewność, że podejdą do przeprowadzki na najwyższym poziomie, zawsze dopasowują usługi do klienta, więc możesz na nich liczyć. Oprócz samego przewozu mogą też pomóc przy pakowaniu, zabezpieczaniu, a nawet rozkręcaniu i skręcaniu mebli. W kwestii przeprowadzek są niezastąpieni.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #9  
Stary 17-02-2018, 14:02
koparka99 koparka99 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 4
Domyślnie

Jak tylko masz na tyle duży samochód żeby samej sobie wszystko przewieźć to czemu miałabyś komuś płacić
Odpowiedź z Cytowaniem
  #10  
Stary 20-02-2018, 13:09
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie

Ja myslę, że lepiej do przeprowadzki wynając firmę transportową, bo samemu to zajmie wieczność. Wiem po sobie. My zdecydowalismy się akurat na firmę Wiki i wszystko udało się zalatwić w jeden dzień.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:36.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.