kobiety.net.pl   
Strona główna   Dom   Kariera   Rodzina   Styl   Zdrowie   Związki   Życie   Klub  


Wróć   Klub > STYL > Kultura
Nazwa użytkownika
Hasło
Zarejestruj się FAQ Blogi Galerie Użytkownicy Kalendarz Szukaj Dzisiejsze Posty Oznacz Fora Jako Przeczytane

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek Wygląd
  #51  
Stary 29-04-2017, 17:41
Smile Smile is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jan 2014
Posty: 1 342
Domyślnie

ja na razie nic nie planuję bo nie wiem jaka będzie pogoda.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #52  
Stary 06-02-2018, 07:57
nikola3 nikola3 is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 5
Domyślnie

Też bym gdzieś chętnie się wybrała na weekend majowy, tylko zastanawiam się gdzie lepiej pojechać. Do Pragi czy do Budapesztu?
Odpowiedź z Cytowaniem
  #53  
Stary 14-02-2018, 09:30
paulajablko paulajablko is offline
Junior Member
 
Zarejestrowany: Feb 2018
Posty: 6
Domyślnie

Ale super! Też chętnie pojechałabym na weekend majowy do spa, a pewnie standardowo spędzimy go na działce z dziećmi i znajomymi
Odpowiedź z Cytowaniem
  #54  
Stary 17-02-2018, 22:30
lucy92e lucy92e is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 706
Domyślnie

Powiem szczerze, że chyba wszędzie znajdziemy jakieś fajne oferty na majówkę, ale lepiej wybierać sprawdzone miejsca i polecane przez każdego. Jak w ogóle spędzacie majówkę? Ze znajomymi, a może z rodziną? Pomysłów jest wiele i każdy znajdzie coś dla siebie.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #55  
Stary 18-02-2018, 16:34
Agness Agness is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 231
Domyślnie hotel

My majówkę spędzamy w hotelu Salve w Głogówku. Jeździmy tam od czasu do czasu z rodziną, bo to świetne miejsce, żeby odpocząć od zgiełku miasta. Pokoje są duże i wygodne, idealne do pobytu z dziećmi, pyszne jedzenie w restauracji i miła obsługa. Świetne warunki do wypoczynku
Odpowiedź z Cytowaniem
  #56  
Stary 07-03-2018, 11:35
Matyylda Matyylda is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jul 2016
Posty: 586
Domyślnie

Powiem Wam, że teraz jest naprawde bardzo dużo ofert jeśli chodzi o wyjazd na majówkę. Ja się zastanawiam nad wyjazdem nad morze do Jastrzębiej Góry. Primavera oferuje pakiet https://www.primaveraspa.pl/cennik-p...d-morzem-2018/ z noclegami, pełnym wyżywieniem i mnóstwem atrakcji dla dorosłych i dzieci. Do 15.03 jest oferta FIRST MINUTE, gdzie pobyt zarezerwować można w bardzo atrakcyjnej cenie. Chyba się zdecyduję bo dawno nie byłam nad morzem.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #57  
Stary 14-03-2018, 17:56
iza100 iza100 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Nov 2017
Posty: 1 081
Domyślnie

Ja myślę raczej o wyjeździe do jakiegoś miasta, nie wiem.. może Wrocław? Znajoma polecała mi ostatnio bardzo tanie noclegi, mianowicie w http://www.hostelamnesja.pl/ . Z tego co przeczytałam na ich stronie www to hostel ten znajduje się w samym centrum Wrocławia, także praktycznie wszędzie jest blisko a atrakcji we Wrocławiu nie brakuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #58  
Stary 16-03-2018, 09:22
iola iola is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Jun 2016
Posty: 898
Domyślnie

Ja chyba po prostu zostanę we domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #59  
Stary 14-04-2018, 12:43
Coldi Coldi is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Posty: 839
Domyślnie

Jeżeli szukasz fajnego miejsca na odpoczynek to koniecznie zerknij sobie tutaj http://www.zamekjanowpodlaski.pl/
Śliczny hotel,a do tego ma i spa i basen więc naprawdę można się nieźle zrelaksować. Oprócz tego hotel jest blisko natury więc można też trochę odpocząć na świeżym powietrzu.
Odpowiedź z Cytowaniem
  #60  
Stary 15-04-2018, 07:03
Majka89 Majka89 is offline
Senior Member
 
Zarejestrowany: Dec 2015
Posty: 862
Domyślnie

Wraz z mężem zdecydowaliśmy wczoraj, że spędzamy weekend majowy nad morzem. Wiem, trochę późno, ale lepiej późno niż wcale Martwi mnie trochę kwestia noclegu, bo już sprawdzałam i wszystko to co najlepsze zostało zarezerwowane. Co prawda tutaj http://www.dhapartamenty.pl/ znalazłam kilka fajnych ofert noclegu w Trójmieście, ale nie mogę znaleźć żadnej opinii na temat tych hoteli, które mnie interesują. Możecie zerknać?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz


Narzędzia wątku Przeszukaj ten wątek
Przeszukaj ten wątek:

Zaawansowane wyszukiwanie
Wygląd

Zasady pisania postów
Nie Możesz: tworzenie nowych wątków
Nie Możesz: odpowiadanie na posty
Nie Możesz: wysłanie załączników
Nie Możesz: edytowanie swoich postów

vB code jest Wł.
UśmieszkiWł.
kod [IMG] jest Wł.
kod HTML jest Wył.
Skocz do forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 07:48.


Powered by: vBulletin Version 3.5.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.